چالش های باقی مانده ی ویزا + قرارداد پراهیچ با تیمی که برانکو اسپانسر آن است – وبلاگ تخصصی زندگی

وضعیت #ویزا بهبود یافته است ولی هنوز در برخی موارد مسائلی در این خصوص وجود دارد
خائف در پایان خاطرنشان کرده است: «پس از گذشت قریب به دو سال از اجرای برجام، گردشگری هنوز در بعد زیرساخت ها نتوانسته از این فرصت بهره بگیرد؛ موضوعی که فعالان اقتصادی دلیل آن را ناهماهنگی برخی سیاست ها می دانند. به نظر می رسد دولت دوازدهم برای بهبود تعمیر لپ تاپ این وضعیت، وظیفه ای سنگین به عهده خواهد داشت.»

وضعیت #ویزا بهبود یافته است ولی هنوز در برخی موارد مسائلی در این خصوص وجود دارد.

“عضو کمیسیون گردشگری اتاق تهران”

یک عضو کمیسیون گردشگری اتاق تهران وضعیت ویزا را بهبودیافته ارزیابی کرده اما گفته است: «با این همه هنوز در برخی موارد مسائلی در این خصوص آموزشگاه تعمیرات موبایل وجود دارد.»

عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران همچنین وضعیت فرودگاه های ایران را نامطلوب برشمرده و توضیح داده است: «برخی از دلایل این وضعیت نابسامان به ناهماهنگی بین گذرنامه، وضعیت امنیتی، بهداشت و … بر می گردد. فرودگاه های ایران نیاز به بازسازی دارد؛ چرا که اولین جایی که توریست خارجی می بیند، فرودگاه است. دولت باید خیلی روی آن تمرکز داشته باشد که فرودگاه را به سرعت بازسازی خرید بلیط هواپیما ماهان کند اما متاسفانه هنوز رویش کار نشده است.»

به گفته علیرضا خائف، هنوز چالش ناهماهنگی و به موقع صادر کردن وجود دارد، اما نسبت به گذشته بهتر شده است. وی در ادامه اظهار کرده است: «اکنون اروپایی ها می توانند در فرودگاه ویزای 14 روزه بگیرند و همین باعث جذب توریست می شود؛ اما نبود امکانات کافی در ایران باعث ایجاد مشکل می شود.»

——————-

خبرگزاری تسنیم: ایگور پراهیچ پس از نزدیک تعمیرات موبایل به سه سال حضور در فوتبال ایران و بازی برای تیم‌های پدیده مشهد و نفت تهران، با قراردادی یک ساله به تیم زادگاه خود یعنی اف‌سی واراژدین پیوست

پراهیچ اظهار داشت: یکی از اسپانسرهای باشگاه اف‌سی واراژدین، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس است.

پراهیچ و برانکو اهل شهر واراژدین هستند و پیش از این شایعاتی مبنی بر پیوستن این مدافع کروات به پرسپولیس مطرح بود.

قرارداد پراهیچ با تیمی که برانکو اسپانسر آن است

خبرگزاری اپل سنتر تسنیم: ایگور پراهیچ پس از نزدیک به سه سال حضور در فوتبال ایران و بازی برای تیم‌های پدیده مشهد و نفت تهران، با قراردادی یک ساله به تیم زادگاه خود یعنی اف‌سی واراژدین پیوست. این تیم در لیگ دسته دوم کرواسی حضور دارد.

پراهیچ نمایندگی اپل 30 ساله که پس از جدایی‌ از نفت تهران، تابستان پیشنهاداتی از چند باشگاه لیگ برتری ایران داشت، به خبرنگار تسنیم گفت: پس از تقریباً سه سال حضور در ایران، تصمیم گرفتم تا به مدت یک سال در کشور خودم بازی کنم و شاید در آینده برای بازی کردن به فوتبال ایران بازگشتم. باید ببنیم که چه اتفاقی در آینده رقم خواهد خورد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *