اتهام تعرض جنسی جو بایدن به یک زن دیگر!

به گزارش کوه سفید، جو بایدن از سوی یک آمریکایی دیگر برای دومین بار متهم به تجاوز شد، اگرچه تیم انتخاباتی بایدن هنوز واکنشی به این اتهام نشان نداده است.

اتهام تعرض جنسی جو بایدن به یک زن دیگر!

به گزارش مهر به نقل از فاکس نیوز، یک زن آمریکایی دیگر، جوبایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور را به تجاوز متهم نموده است.

در این ارتباط، یک زن نزدیک به نامزد جمهوری خواه سابق مجلس سنا ادعا نموده که در سن 14 سالگی در یک رویداد سیاسی در سال 2008 از سوی جو بایدن مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

این ادعا از سوی اوا موری مطرح شده که حال 26 سال سن دارد و اعلام نموده که در سال 2008 از نحوه رفتار جو بایدن متعجب شده و تصمیم به خارج شدن از رویداد سالانه سیاسی را داشته است.

نکته قابل توجه آن است که این زن آمریکایی، خواهر زاده رقیب جوبایدن از حزب جمهوری خواه است که در سال 2008 مشغول رقابت بر سر کرسی مجلس سنا با او بوده است.

در این گزارش گفته شده که تیم انتخاباتی جو بایدن هنوز به دومین اتهام اخلاقی مطرح شده علیه او واکنش و پاسخی نداده است.

این برای دومین بار است که بایدن متهم به تجاوز جنسی می گردد.

پیش از این نیز، تارا رید، کارمند پیشین مجلس سنای آمریکا اعلام نموده بود که جو بایدن در سال 1993 و زمانی که سناتور بود وی را مورد تعرض جنسی قرار داده است.

تارا رید با ارائه یک شکایت به اداره پلیس واشنگتن، علیه جو بایدن شکایت نموده و تاکید نموده است شکایت خود علیه بایدن را پیگیری خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 659

به "اتهام تعرض جنسی جو بایدن به یک زن دیگر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام تعرض جنسی جو بایدن به یک زن دیگر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید