احتمال از سرگیری سری A ایتالیا از اوایل خرداد ماه

به گزارش کوه سفید، مسئولان فوتبال ایتالیا به دنبال این هستند تا بازی های لیگ دسته اول این کشور را از اوایل خرداد ماه از سربگیرند.

احتمال از سرگیری سری A ایتالیا از اوایل خرداد ماه

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی کوه سفید، بازی های سری A ایتالیا تا تاریخ 9 مارس (19 اسفند) به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور پشت در های بسته برگزار گردید تا اینکه با وخامت اوضاع، مسئولان برگزاری این مسابقات دستور به تعلیق مسابقات دادند. حالا خبر می رسد که برنامه مسئولان فوتبال ایتالیا از سرگیری لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی این کشور در اوایل ماه خرداد است.

قرنطینه خانگی در کشور ایتالیا تا تاریخ 13 آوریل (25 فروردین) تمدید شده و طبق قوانین وضع شده از سوی دولت ایتالیا، تیم های فوتبال در این کشور از جمله تیم های سری A نمی توانند تمرینات گروهی خود را تا پیش از این تاریخ از سربگیرند.

وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا گفت که با پنج فدراسیون ورزشی عظیم این کشور صحبت هایی داشته است تا مسابقات فصل جاری از سرگرفته گردد و فصل به نتیجه برسد.

براساس گزارش خبرگزاری Adnkronos ایتالیا، زمان احتمالی آغاز مجدد بازی های سری A ایتالیا تاریخ 24 مِی (4 خرداد) یا 31 مِی (11 خرداد) خواهد بود. با این شرایط زمان از سرگیری تمرینات تیم ها بعد از عید پاک (12 آوریل/ 24 فروردین) یا 2 مِی (13 اردیبهشت) خواهد بود.

این خبرگزاری همچنین اطلاع داد از سرگیری مسابقات در این زمان البته به این بستگی دارد که تا آن موقع هیچ کدام از بازیکنان سری A به ویروس کرونا مبتلا نباشند، بازیکنان خارجی دوره قرنطینه خانگی (14 روز) را در بازگشت به ایتالیا سپری نموده باشند و تمرینات با رعایت توصیه های بهداشتی برگزار گردیده باشد.

انتظار می رود تست های تکمیلی هفته به هفته هم انجام گردد تا ضریب اطمینان از به انتها بردن فصل افزایش یابد. همچنین در صورت از سرگیری مسابقات سری A، بازی های حداقل در ابتدا پشت در های بسته برگزار خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 581

به "احتمال از سرگیری سری A ایتالیا از اوایل خرداد ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال از سرگیری سری A ایتالیا از اوایل خرداد ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید