اختصاصی، موسوی استقلال را نقره داغ می نماید، روزانه 50 میلیون دیرکرد برای پرداختی ها

به گزارش کوه سفید، یاری های اقتصادی موسوی به استقلال نه تنها بلاعوض نیست که طبق قرارداد منعقد شده در صورت تاخیر در بازپرداخت جریمه روزانه قابل توجهی برای آن در نظر گرفته شده است.

اختصاصی، موسوی استقلال را نقره داغ می نماید، روزانه 50 میلیون دیرکرد برای پرداختی ها

کوه سفید- عبدالرضا موسوی عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال که در این مدت بعضی از هزینه های تیم را پرداخت نموده است. یاری هایی که بلاعوض نیست و همان طور که خود موسوی هم تایید نموده باید به او برگردانده گردد. تا اینجا مشکل خاصی وجود ندارد، اما یک موضوع بسیار مهم در بازپرداخت این پول توسط باشگاه وجود دارد.

طبق قرارداد منعقد شده بین او و باشگاه این هزینه باید در زمان معین شده برگردانده گردد. نکته جالب قرارداد، جریمه 50 میلیون تومانی است که گفته می گردد به ازای هر روز دیرکرد در پرداخت طلب موسوی باشگاه استقلال باید آن را به عنوان جریمه پرداخت کند!

طبق شنیده ها این عضو هیات مدیره تا کنون حدود 7 میلیارد تومان برای استقلال هزینه نموده یا بهتر است بگوییم قرض داده است. باشگاه استقلال برای فرار از جریمه دیرکرد 50 میلیون تومانی به ازای هر روز تاخیر، باید سر موقع این چند میلیارد تومان را بازپرداخت کند.

موسوی امروز اعلام نموده بود در صورتی که تا خاتمه هفته شرایط مدیرعاملی استقلال معین نگردد او از این باشگاه جدا خواهد شد. این عضو هیات مدیره استقلال زمانی که تازه به مجموعه این باشگاه اضافه شده بود عنوان نموده بود حاضر است نه تنها هزینه های استقلال بلکه هزینه های رقیب سنتی اش یعنی پرسپولیس را هم متقبل گردد.

اظهار نظری که نشان می دهد او کلا آدرس را اشتباهی آمده است و درک درستی از مفهوم فوتبال حرفه ای ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 429

به "اختصاصی، موسوی استقلال را نقره داغ می نماید، روزانه 50 میلیون دیرکرد برای پرداختی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاصی، موسوی استقلال را نقره داغ می نماید، روزانه 50 میلیون دیرکرد برای پرداختی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید