استاندار تهران: باید واکسیناسیون تا 10 مهرماه تمام شود

به گزارش کوه سفید، استاندار تهران در خصوص تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال در شهر تهران گفت: تنها مانع تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال در شهر تهران، سامانه نوبت دهی است که به زودی برطرف می شود و هیچ مانع دیگری برای واکسیناسیون عمومی در شهر تهران وجود ندارد.

استاندار تهران: باید واکسیناسیون تا 10 مهرماه تمام شود

به گزارش فارس، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در جلسه ستاد کرونا که بعدازظهر امروز در استانداری تهران برگزار شد با تأکید بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای تسریع واکسیناسیون گفت: در تمام شهرستان های استان تهران هیچ محدودیتی برای تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال وجود ندارد.

وی با بیان اینکه دهم مهر ماه آخرین زمان شهرستان های تهران برای تزریق واکسن به تمام افراد بالای 18 سال است، شرح داد: هر شهرستانی که برای واکسیناسیون عمومی با مشکل روبرو است آن را اعلام کند تا امکانات مورد نیاز در آن شهرستان را فراهم کنیم.

محسنی بندپی در خصوص تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال در شهر تهران هم گفت: تنها مانع تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال در شهر تهران، سامانه نوبت دهی است که به زودی برطرف می شود و هیچ مانع دیگری برای واکسیناسیون عمومی در شهر تهران وجود ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مهر 1400 بروزرسانی: 5 مهر 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1486

به "استاندار تهران: باید واکسیناسیون تا 10 مهرماه تمام شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: باید واکسیناسیون تا 10 مهرماه تمام شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید