استقلال از زمان حضور استراماچونی شفاف تر بازی می کند

به گزارش کوه سفید، به گزارش خبرنگاران، محمد نصرتی ظهر یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم استقلال که فردا انجام می شود، اظهار کرد: تیم هایی مانند استقلال و پرسپولیس تماشاگران را با خود به ورزشگاه می آورند، اما ما فردا در کرج میزبان تیم استقلال هستیم، امیدواریم کرجی ها حمایت لازم را از تیم گل ریحان داشته باشند.

استقلال از زمان حضور استراماچونی شفاف تر بازی می کند

وی با تاکید بر اینکه به یقین حمایت های لازم از تیم گل ریحان به نتیجه مطلوب که حضور در لیگ برتر است منجر خواهد شد، گفت: شرایط تیم خوب است و 100 درصد برای بازی آماده هستیم.

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان اضافه کرد: همه بازیکنان با انگیزه تمرین می کنند، انگیزه و آمادگی خوبی برای رقابت وجود دارد که موجب می شود در هفته های آینده بهتر ظاهر شویم.

نصرتی عنوان کرد: تعدادی از بازیکنان ما سابقه حضور در تیم های لیگ فزونی را دارند و تعدادی بازیکن جوان نیز داریم که برای افزایش انگیزه این جوانان در هفته های گذشته که فرصت استراحت داشتیم بازی های محبت آمیز با تیم های قدرتنندی مانند استقلال و پرسپولیس برگزار کردیم.

وی با تاکید بر اینکه اکنون فشارهای روحی و روانی روی بازیکنان ما کمتر شده است، اضافه کرد: به یقین در رویارویی با بازیکنان با سابقه و عضو تیم ملی بهتر ظاهر خواهند کرد و خود را ارزیابی می کنند.

سرمربی تیم گل ریحان در خصوص برنامه های این تیم برای رویارویی با تیم استقلال که در بازی ها آینده در دقایق پایانی بازی گل دریافت کرده است، گفت: در دیدارهای اخیر تیم استقلال شاهد تحلیل انرژی برخی از بازیکنان بودیم به طوری که این تیم پس از دقیقه 90 گل خورده است.

نصرتی اضافه کرد: این تیم در دیدار با گل ریحان با انگیزه مضاعف و به منظور برد به میدان خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه تیم استقلال از زمان حضور استراماچونی شفاف تر بازی کرده است، گفت: استقلال سیستم های بازی دو، پنج، سه و یک، یک، چهار را در بازی های خود داشته بازی این تیم را آنالیز کرده ام باید ببینم برای بازی فردا جه آرایشی خواهند داشت.

سرمربی تیم گل ریحان گفت: استراماچونی چس از امیر قلعه نویی دومین مربی است که از سیستم سه، دو، پنج استفاده کرده است، مقابل تیم ذوب آهن نیز از این سیستم استفاده کرد، ما نیز با توجه به داشته های خود آرایش و ترکیب مورد نظر را بکار می بریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 68

به "استقلال از زمان حضور استراماچونی شفاف تر بازی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال از زمان حضور استراماچونی شفاف تر بازی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید