اسماعیل حلالی: نباید با شعار کالدرون را برکنار کرد، پرسپولیس به بن بست تاکتیکی خورده است

به گزارش کوه سفید، ترکیبی که کالدرون می گذارد، ترکیب ورزشگاه آزادی نیست؛ یعنی ترکیبی نیست که بتوانیم تیمی را ببریم. محمد انصاری و نادری را وسط زمین می گذاریم، در حالی که هر جفت شان یک کارایی دارند. 20 دقیقه آخر با آمدن عبدی و عالیشاه تهاجمی کار کردیم.

اسماعیل حلالی: نباید با شعار کالدرون را برکنار کرد، پرسپولیس به بن بست تاکتیکی خورده است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ترکیب کالدرون ترکیبی نیست که بتوانیم تیمی را در آزادی ببریم.

اسماعیل حلالی در گفت وگو با فارس، در مورد شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و شعار طرفداران مبنی بر برکناری کالدرون گفت: من اصلا نمی خواهم در این خصوص صحبت کنم. ما الان باید رو به جلو برویم و از تیم و سرمربی حمایت کنیم. وقتی یک مربی می آوریم باید برای انتخاب آن موقع بگذاریم. وقتی انتخاب کردیم، باید حمایت کنیم. ما هنوز پول برانکو را نداده ایم، مربی جدید هم قرارداد دارد، چه کسی باید این پرداخت ها را انجام دهد؟ باشگاه جز اسپانسر درآمدی ندارد. به همین دلیل این مشکل هم به مسائل قبلی اضافه می گردد. نمی گردد با شعار چهار نفر که گفته اند کالدرون برود، او را برکنار کنیم.

وی ایراد اصلی را در مورد نتایج پرسپولیس ترکیب کالدرون دانست و اظهار داشت: ترکیبی که کالدرون می گذارد، ترکیب ورزشگاه آزادی نیست؛ یعنی ترکیبی نیست که بتوانیم تیمی را ببریم. محمد انصاری و نادری را وسط زمین می گذاریم، در حالی که هر جفت شان یک کارایی دارند. 20 دقیقه آخر با آمدن عبدی و عالیشاه تهاجمی کار کردیم. از اول باید آنها را وارد زمین کنیم نه اینکه به بن بست بخوریم و بعد آنها را وارد زمین کنیم.

حلالی یادآور شد: ما 4-3 موقعیت صد درصد به حریف دادیم که آنها می توانستند از این فرصت ها استفاده نمایند. موقعیتی که نفت گل کرد، شاید 10 درصد شرایط گلزنی فراهم بود. من فکر می کنم فرایند آماده سازی پرسپولیس در هفته های اخیر خوب نبوده، حالا یا زمین مهیا نبود یا تعطیلی ای که به وجود آمد باعث شد تیم خوب شکل نگیرد. ما در بازی با نفت موقعیت هایی ایجاد کردیم هرچند زیاد نبود، اما احساس می کنم چابکی که قبلا در بازیکنان دیده بودیم، در این بازی دیده نشد. احساس می کنم به بن بست تاکتیکی خورده ایم. همه می دانند تیم ها در آزادی بسته بازی می نمایند، ما هم باید راه حل داشته باشیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه سرخپوشان در نیمه اول بازی مقابل نفت سردرگم بودند، مطرح کرد: در نیمه دوم با تعویض هایی که پرسپولیس داشت بازیکنان نفت عقب تر رفتند و فاصله بین دفاع و هافبک باعث شد بازیکنان پرسپولیس صاحب موقعیت شوند، اما از آن استفاده نکردند. به نظرم باید روی مسائل تاکتیکی بیشتر کار کنیم. بازیکنان پرسپولیس مانند بازی های قبل سرحال نبودند، حالا نمی دانم علت باران بود یا برف چون من داخل تیم نیستم، اما فرایند رو به بالایی که داشتیم، در این بازی آن را شاهد نبودیم.

حلالی در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه باخت تیم ملی مقابل عراق هم در این بازی دخیل بوده، گفت: بازیکنان ملی پوش پرسپولیس بعد از بازی مقابل عراق، شرایط روحی خوبی نداشتند و این مزید بر علت شد. وقتی تیم ملی ببرد، روحیه بازیکنان بالا می رود اما وقتی ببازد نتیجه عکس دارد. شاید یکی از معدود بازی های ضعیفی که از نوراللهی دیدم، این بازی بود. او قبل از ملاقات با عراق بهتر بازی نموده بود. فوتبال همین است، یک روز برد دارد و یک روز باخت، اما ما باید حامی تیم مان باشیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 222

به "اسماعیل حلالی: نباید با شعار کالدرون را برکنار کرد، پرسپولیس به بن بست تاکتیکی خورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسماعیل حلالی: نباید با شعار کالدرون را برکنار کرد، پرسپولیس به بن بست تاکتیکی خورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید