اصلاح ضوابط بیمه ساختمان ها لازم است

به گزارش کوه سفید، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ، بر ضرورت اصلاح ضوابط بیمه ساختمان ها و همگام سازی شرکت های بیمه درتضمین کیفیت واحدهای مسکونی تاکید نمود.

اصلاح ضوابط بیمه ساختمان ها لازم است

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی آشپزخانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش مجله خبری دلتا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد شکرچی زاده گفت: متاسفانه هم اکنون ، شرکت های بیمه ساختمان به تضمین کیفیت ساختمان ها بی توجه اند که ضروری است این رویکرد اصلاح گردد.

وی با بیان این که ایران، یکی از کشورهای زلزله خیز جهان است ، اعلام کرد: بافت های ناکارآمد و فرسوده شهرها ، آسیب پذیرترین نقاط در رویا رویی با زلزله های بزرگ هستند و به همین سبب برنامه جدی وزارت راه و شهر سازی ، اجرای راهکارهایی برای کاهش آسیب پذیری این نقاط درمناطق شهری و روستایی است.

شکرچی زاده ، به اشاره به ضرورت بهره مندی مناسب از ظرفیت های بیمه گفت: ضروری است به منظور استحکام بخشیدن به ساختمان های موجود و تازه ساز ، به غیر از نظارت و اجرا ، از ظرفیت مهم بیمه ساختمان ، بهتر بهره مند شد ؛ زیرا تضمین کیفیت ساختمان ها به میزانی قابل توجه ، ضعف های موجود در امر نظارت را بهبود می بخشد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 354

به "اصلاح ضوابط بیمه ساختمان ها لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح ضوابط بیمه ساختمان ها لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید