باشگاه رم از اینتر بابت کارشکنی در معاوضه بازیکن شکایت می نماید

به گزارش کوه سفید، باشگاه رم از اینتر بابت دبه کردن در معاوضه بازیکن میان دو تیم شکایت خواهد نمود.

باشگاه رم از اینتر بابت کارشکنی در معاوضه بازیکن شکایت می نماید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریات ایتالیایی کوریره دلو اسپورت و گاتزتا دلواسپورت، به دنبال وضع شروط جدید از سوی باشگاه اینتر برای معاوضه بازیکنش متئو پولیتانو با مدافع رم لئوناردو اسپیناتزولا، تیم پایتخت ایتالیا در نظر دارد که از نراتزوری شکایت کند.

دو باشگاه برای معاوضه دو بازیکن خود توافق نموده بودند و این بازیکنان ایتالیایی حتی تست های پزشکی هم انجام داده بودند و همه چیز برای نقش بستن امضای آنها پای برگه قراردادهای شان مهیا شده بود که در لحظه آخر اینتر با وضع شروطی جدید برای نهایی شدن این مبادله، رمی ها را عصبانی و آنها را از انجام این معامله منصرف کرد.

شرط اول اینتر دریافت تست پزشکی ویژه از بازیکن رم بود که مخالفت تیم پایتخت ایتالیا را به همراه داشت. با این وجود با بعضی میانجیگری هایی که میان دو باشگاه صورت گرفت، رم حاضر شد بازیکن خود را به صورت قرضی با بند خرید قطعی در صورت انجام 15 بازی برای اینتر، به نراتزوری بدهد که این بار هم آبی و مشکی پوشان شهر میلان شرط جدیدی وضع کردند و گفتند که حداقل زمان حضور اسپیناتزولا در هر کدام از بازی هایش برای اینتر باید حداقل 45 دقیقه باشد که یک بازی محسوب گردد. شرط جدید اینتری ها، رم را به کلی از معاوضه بازیکن با نراتزوری منصرف کرد.

به همین دلیل باشگاه رم اکنون میخواهد که از اینتری ها به اتهام کارشکنی در انجام این معامله شکایت کند. از نگاه رمی ها متهم ردیف اول این اتفاق پیرو اوسیلیو مدیر ورزشی باشگاه اینتر است، کسی که برای اولین بار پیشنهاد معاوضه بازیکنان دو تیم به صورت قرضی با بند خرید اجباری در خاتمه فصل را پیشنهاد داده بود.

با اتفاقی که اتفاق افتاده به نظر می رسد که رابطه میان اینتر و رم بیش از پیش با تنش همراه شده است. پیش از این هم میان این دو باشگاه بابت کوشش علنی اینتر برای وسوسه کردن ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی رم - کسی که در نهایت قراردادش را با جالوروسی تمدید کرد - اختلافاتی به وجود آمده بود.

با منتفی شدن معاوضه بازیکن میان تیم های اینتر و رم، اسپیناتزولا و پولیتانو به باشگاه های خود برگشتند و این در حالی است که حتی تصاویری از پولیتانو که شال باشگاه رم را از دست دارد، منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 367

به "باشگاه رم از اینتر بابت کارشکنی در معاوضه بازیکن شکایت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه رم از اینتر بابت کارشکنی در معاوضه بازیکن شکایت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید