تجربه شناگر طلایی المپیک پس از بهبودی از کرونا

به گزارش کوه سفید، شناگر بازنشسته آفریقایی 14 روز با کرونا ویروس جنگید و به ورزشکاران که خود را برای المپیک 2020 آماده می نمایند هشدار داد.

تجربه شناگر طلایی المپیک پس از بهبودی از کرونا

به گزارش خبرنگاران، کامرون وان دربرگ ستاره بازنشسته آفریقایی که طلا و نقره 100 متر کرال سینه المپیک لندن و ریو دارد دو هفته با ویروس کرونا جنگید و این ویروس را بدترین نوع بیماری دانست که تا به امروز تحمل نموده است.

این شناگر 31 ساله که در سال 2018 خود را بازنشسته کرد در خصوص تجربه خود از این ویروس گفت: امروز 14 روز است که با کویید 19 دست و پنجه نرم نموده ام. من فردی با ریه های قوی، سالم و جوان هستم و سبک زندگی سالمی دارم، ورزش می کنم و سیگار نمی کشم. اکنون هر چند که علائم شدید تب کاهش یافته اما هنوز با خستگی جدی و سرفه که باقی مانده دست و پنجه نرم می کنم و نمی توانم خوب تکان بخورم. فعالیت بدنی مثل راه رفتن هم مرا خسته می نماید.

وی گفت: ورزشکارانی که در حال تمرین و آمادگی برای المپیک 2020 هستند در معرض خطر ویروس کرونا قرار دارند و باید مراقب باشند.

این شناگر در لندن زندگی می نماید و 5600 مورد ابتلا به کویید 19 در انگلیس گزارش شده است.

کمیته بین المللی المپیک دیروز (دوشنبه) برای اولین بار تایید کرد که قرار است برای تعویق المپیک چهار هفته دیگر تصمیم گیری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 559

به "تجربه شناگر طلایی المپیک پس از بهبودی از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه شناگر طلایی المپیک پس از بهبودی از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید