ترامپ: هرگز به شکست اذعان نخواهیم کرد

به گزارش کوه سفید، تهران (پانا) - رئیس جمهوری آمریکا با حضور در گردهمایی اعتراضی حامیانش در واشنگتن دی.سی گفت ما هرگز به شکست اذعان نخواهیم کرد.

ترامپ: هرگز به شکست اذعان نخواهیم کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) گفت تنها چیزی که از معاونش مایک پنس می خواهد این است که در نشست قریب الوقوع کنگره برای تایید نتایج انتخابات سوم نوامبر، آراء را نپذیرد تا خود او دوباره رئیس جمهوری آمریکا گردد.

ترامپ با قدردانی از یکی از وکلایش که شکایت های انتخاباتی او را در دادگاه ها پیگیری می کرد، گفت: واقعا مایه تاسف است که چنین بلایی بر سر قانون اساسی ما آمده است. امیدوارم مایک پنس کار درست را انجام دهد چون اگر مایک پنس کار درست را انجام دهد، ما انتخابات را برنده می شویم.

او اضافه کرد: تنها کاری که او ضروری است انجام دهد، این است که از کشور ما حفاظت کند، از قانون اساسی ما پشتیبانی کند. ایالت ها می خواهند که دوباره رای بدهند، این ها کلاه بر سرشان رفته، تقلب اتفاق افتاده و اطلاعات دروغین به آنها داده اند. بر این اساس رای دادند و حالا می خواهند آرای الکترال را پس بگیرند. مایک پنس تنها کاری که باید انجام دهد، این است که این آراء را بازگرداند تا دوباره تایید شوند و من رئیس جمهور می شوم و شما شاد ترین مردم جهان خواهید بود.

اظهارات دونالد ترامپ در تاریخ آمریکا سابقه نداشته است! او تنها دو هفته تا تحویل ریاست جمهوری فاصله دارد و معاونش در سنا چنین اختیاری ندارد که بتواند نتیجه انتخابات را به نفع دونالد ترامپ تغییر دهد.

رئیس جمهوری در حال کناره گیری آمریکا این سخنان را در جمع هزاران تن از حامیانش از جمله اعضای گروه های راست افراطی مطرح نمود. او بار دیگر بدون ارائه سند و مدرکی گفت، این انتخابات به تقلب گسترده آلوده شد.

ترامپ گفت: ما هرگز تسلیم نخواهیم شد. ما هرگز به شکست اذعان نخواهیم کرد. صدها هزار تن از مردم امروز در اینجا جمع شده اند. ما جلوی این دزدی را خواهیم گرفت.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت: جمهوری خواستار ضعیف چشم خودشان را روی اقدام دموکرات ها که می خواستند بدین ترتیب سیاست هایشان را اعمال نمایند، بستند. دموکرات ها ارزش و نیروی نظامی ما را تضعیف کردند، مرزها را باز کردند و آمریکا را در آخر صف گذاشتند. جو بایدن خودش گفته است که می خواهد از شر اول آمریکا خلاص گردد. این اصلا باورکردنی نیست. سال جاری به بهانه این ویروس چینی و داستانی که بر سر رای پستی به راه انداختند، بدترین انتخابات را انجام دادند. این کاملا دزدی است و در تاریخ آمریکا کاملا واضح است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1111

به "ترامپ: هرگز به شکست اذعان نخواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: هرگز به شکست اذعان نخواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید