جزئیات پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه امیرکبیر

به گزارش کوه سفید، متقاضیان دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر از 15 فروردین تا 15 اردیبهشت 99 فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جزئیات پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه امیرکبیر

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا بدون ایلتس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در چارچوب ضوابط وزارت علوم درباره پذیرش استعدادهای درخشان و از بین فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد صورت می گیرد.

دارا بودن معدل حداقل 16 در مقطع کارشناسی، معدل حداقل 17 (بدون احتساب نمره خاتمه نامه) در مقطع کارشناسی ارشد و حداقل نمره 18 خاتمه نامه در مقطع کارشناسی ارشد، یک مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نمایه شده بین المللی که نام متقاضی بعد از حذف نام استاد راهنمای خاتمه نامه، نفر اول باشد، یک ثبت اختراع با داوری و تأیید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی و رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور از جمله شرایط عمومی پذیرش در دوره دکتری دانشگاه امیرکبیر اعلام شده است.

همچنین متقاضیان ورود به دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر از 15 فروردین تا 15 اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه با سایت اینترنتی این دانشگاه و دریافت پرینت فرم ثبت نام اینترنتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین ضروری است مدارک را فقط به وسیله پست پیشتاز حدّاکثر تا 15 اردیبهشت 99 به اداره استعدادهای درخشان و المپیادهای دانشگاه امیرکبیر تحویل دهند.

کپی کارنامه و ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، تصویر صورتجلسه دفاعیه کارشناسی ارشد با درج نمره خاتمه نامه و پرداخت مبلغ 950 هزار ریال که همزمان با تکمیل پرونده در سامانه ثبت نام انجام خواهد شد، از مدارک لازم برای ثبت نام است.

اصل نامه پذیرش قطعی مقاله، گواهی رتبه اول تا سوم انفرادی و یا اول گروهی در جشنواره ها یا مسابقات معتبر علمی، گواهی ثبت اختراع با داوری و تأیید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، گواهی رتبه اول تا سوم رشته و یا گرایش در مقطع کارشناسی ارشد، گواهی کسب رتبه در المپیاد علمی دانشجویی کشور، کپی صفحه اول کتاب تألیفی یا ترجمه شده و کپی مدرک زبان از دیگر مدارک ضروری است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 410

به "جزئیات پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه امیرکبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه امیرکبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید