خبرنگاران انبار احتکاری دستکش لاتکس در جنوب پایتخت پلمب شد

به گزارش کوه سفید، تهران- خبرنگاران- رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: بیش از 230 هزار دستکش لاتکس در یکی از انبارهای محدوده کهریزک به ارزش چهار میلیارد ریال کشف و پلمب شد.

خبرنگاران انبار احتکاری دستکش لاتکس در جنوب پایتخت پلمب شد

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران عظیم، سرهنگ بهنام ایرانمنش در این باره گفت: روز گذشته ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت در رصد های اطلاعاتی متوجه شدند، فردی در حوالی کهریزک انباری را اجاره نموده است و مقدار فراوانی از دستکش های لاتکس و یک بار مصرف در این انباری جمع آوری نموده تا در فرصت مناسب با قیمت های غیرواقعی آنها را روانه بازار کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مالک اموال شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی شروع شد، اضافه نمود: روز گذشته بیست و هفتم فروردین ماه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران پایگاه یکم به محل انباری اعزام و پیروز شدند مالک اموال را در مخفیگاهش دستگیر نمایند.

ایرانمنش افزود: در بازرسی از داخل انباری 200 هزار عدد دستکش لاتکس و 30 هزار عدد دستکش جراحی کشف و انبار موصوف با دستور قضائی پلمب شد.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران عظیم با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود 4 میلیارد ریال برآورد نموده اند، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 621

به "خبرنگاران انبار احتکاری دستکش لاتکس در جنوب پایتخت پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انبار احتکاری دستکش لاتکس در جنوب پایتخت پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید