دستور رهبر انقلاب بعد از اطلاع از خطای انسانی در سامانه پدافند کشور ، صادقانه و صریح با مردم مطرح کنید

به گزارش کوه سفید، رهبر معظم انقلاب به محض اطلاع از خطای فاجعه بار انجام شده در سامانه پدافند کشور، روز گذشته (ظهرجمعه) دستور تشکیل فوری جلسه شورای عالی امنیت ملی و آنالیز موضوع را صادر کردند.

دستور رهبر انقلاب بعد از اطلاع از خطای انسانی در سامانه پدافند کشور ، صادقانه و صریح با مردم مطرح کنید

به گزارش گروه سیاسی کوه سفید، پس از سقوط هواپیمای مسافربری بلافاصله تحقیقات در خصوص چگونگی این رویداد در دستور کار مسئولین مربوطه نهاده شد. صبح آدینه در فاصله کمتر از 48 ساعت پس از این اتفاق، با محرز شدن خطای انسانی برای فرماندهان ارشد نظامی کشور، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور در جریان موضوع قرار می گیرند.

رهبر معظم انقلاب به محض اطلاع از خطای فاجعه بار انجام شده در سامانه پدافند کشور، روز گذشته (ظهرآدینه) دستور تشکیل فوری جلسه شورای عالی امنیت ملی و آنالیز موضوع را صادر نموده و تاکید می نمایند به محض اتمام آنالیز در جلسه شورای عالی امنیت، اصل حادثه و نتایج آنالیز ها، صریح و صادقانه از سوی نهاد های ذیربط به اطلاع مردم رسانده گردد.

در پی دستور رهبر انقلاب جلسه شورای عالی امنیت ملی شب گذشته (آدینه 20 دی ماه) با حضور اعضا تشکیل شده و بیانیه صبح امروز ستاد کل نیرو های مسلح و پیغام رئیس جمهور خطاب به ملت ایران بخشی از نتایج این جلسه بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 359

به "دستور رهبر انقلاب بعد از اطلاع از خطای انسانی در سامانه پدافند کشور ، صادقانه و صریح با مردم مطرح کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رهبر انقلاب بعد از اطلاع از خطای انسانی در سامانه پدافند کشور ، صادقانه و صریح با مردم مطرح کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید