صادقی: نگران داوری بازی مقابل استقلال نیستم ، غیبت طرفداران حریف به سود ما است

به گزارش کوه سفید، سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران گفت: پیغام حیدری داور آینده داری است و برای قضاوت دیدارمان با استقلال نگرانی از این بابت ندارم.

صادقی: نگران داوری بازی مقابل استقلال نیستم ، غیبت طرفداران حریف به سود ما است

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: خیلی خوشحالم که پس از 4 ماه بار دیگر فوتبال از سر گرفته شد و می توانیم بازی کنیم. همانگونه که پیش از این هم گفتم تیم خیلی جوانی را راهی مسابقات کردیم و تا به امروز از لحاظ فنی تیم مان خوب بازی نموده و پیشرفت خوبی داشته است، اما در کسب نتیجه خوب عمل ننموده ایم.

وی اضافه کرد: امیدوارم در 9 بازی آینده رتبه خود را در جدول بهتر کنیم. به بازیکنانم ایمان دارم. در 5 هفته اخیر خیلی خوب تمرین نموده و بازی های محبت آمیز خوبی انجام داده ایم. فردا (دوشنبه) با تیم عظیم استقلال بازی داریم و بی شک حریف سرسختی برای این تیم خواهیم بود.

صادقی درباره اینکه با توجه به حواشی مربوط به داوری ملاقات قبلی استقلال، نگرانی خاصی از قضاوت بازی سایپا با این تیم دارد یا خیر، شرح داد: به نظر من داوران کشورمان، جزء قشر زحمتکش و مظلوم فوتبال ایران هستند. می دانید سایپا در نیم فصل اول از اشتباهات داوران ضرر زیادی دید، اما به داوران مان ایمان داریم. برای پیغام حیدری که داور بازی سایپا با استقلال است، از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم. او، داور آینده داری است که می تواند فردا خیلی خوب و قوی قضاوت کند. من نگرانی از این بحث ندارم.

وی درباره تدابیر کادرفنی سایپا برای جانشینی امیر حسین حسین زاده در بازی با استقلال گفت: متاسفانه این بازیکن جوان و آینده دار را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست دادیم. وقتی 75 روز تعطیل باشید و برای برگزاری تمرینات تنها 5، 4 هفته فرصت دارید. احتمال مصدومیت بازیکنان بالا است. برای حسین زاده آرزوی موفقیت دارم و مطمئنم هستم خیلی زود به فوتبال بازمی گردد و روزهای خوبش را تکرار می نماید. بی شک بازیکنان دیگری در اختیار داریم که می توانند جای امیر حسین را پرنمایند و مشکل خاصی نداریم.

  • نامجو مطلق: دیاباته گفت نمی توانید با رفتن من مخالفت کنید!

سرمربی سایپا درباره تعداد بالای غایبان استقلال در این بازی گفت: استقلال همواره تیم عظیمی است و بازیکنانی که جایگزین نفرات محروم و مصدوم این تیم خواهند شد، نفرات خوب و عظیمی هستند. امیدوارم استقلال در این بخش مسئله ای نداشته باشد. ابتدا کوشش می کنیم فوتبال خوبی ارائه بدهیم و سپس نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم.

صادقی درباره بدون تماشاگر برگزار شدن این بازی گفت: همواره دوست داریم مقابل تماشاگران بازی کنیم چراکه برگزاری بازی با حضور طرفداران به هر 2 تیم شور و حرارت می دهد، اما غیبت تماشاگران استقلال به سود سایپا است و فکر می کنم حریف در این بخش تا حدی ضرر می نماید. امیدوارم بیماری کرونا زودتر تمام گردد و طرفداران با حضور در استادیوم بازی ها را تماشا نمایند.

سرمربی سایپا درباره ابتلای یک بازیکن سایپا به کرونا گفت: اسم این بازیکن را نمی توانیم بگوییم. تا به امروز 4 مرحله تست کرونا داده ایم. قبل از آغاز تمرینات سایپا تست یک بازیکن ما مثبت بود که بلافاصله 14 روز قرنطینه شد. در تست های دوم و سوم، جواب همه تست ها منفی بود، اما در تست چهارم جواب یک بازیکن مان مثبت بود که او هم بلافاصله به قرنطینه رفت. علائم ذاتی این بازیکن حاد نیست و او مشکل خاصی ندارد. امیدواریم خیلی زود به تمرینات بازگردد. پزشکان تیم با او در تماس هستند و هر زمانی صلاح بدانند تست مجددی از این بازیکن می گیرند تا خیلی زود به ما اضافه گردد.

وی اضافه کرد: این بازیکن پیش از مثبت اعلام شدن تست خود علائم ظاهری نداشت و خیلی خوب و قوی تمرین می کرد. روال اینگونه است که پس از منفی شدن تست دوم به تمرینات بازمی گردد و تمرینات خود را آغاز می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 788

به "صادقی: نگران داوری بازی مقابل استقلال نیستم ، غیبت طرفداران حریف به سود ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: نگران داوری بازی مقابل استقلال نیستم ، غیبت طرفداران حریف به سود ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید