عملیات نظامی گسترده علیه تروریستها در ادلب فاجعه انسانی به بار می آورد

به گزارش کوه سفید، رئیس کمیته امور بین الملل دومای روسیه گفت: انجام عملیات نظامی گسترده علیه تروریستها در ادلب سبب فاجعه انسانی می شود و حل مشکل از طریق سلسله عملیات های محدود است.

عملیات نظامی گسترده علیه تروریستها در ادلب فاجعه انسانی به بار می آورد

لئونید اسلوتسکی رئیس کمیته امور بین الملل دومای روسیه گفت: انجام عملیات نظامی گسترده علیه تروریستها در ادلب سبب فاجعه انسانی می شود و حل مشکل از طریق سلسله عملیات های محدود است.

وی اضافه کرد: برون رفت آسانی درباره اوضاع ادلب که کاملا تحت سلطه گروههای تروریستی است، وجود ندارد زیرا از سویی عملیات نظامی گسترده به فاجعه انسانی منجر می شود و سبب سرازیر شدن موج جدیدی از آوارگان می شود و ترکیه را عصبانی خواهد کرد به ویژه که آنکارا تنها نگرانی اش موج جدید آوارگان نیست بلکه شکست معارضان سوری مورد حمایت ترکیه در ادلب و بسط سلطه بشار اسد رئیس جمهور سوریه بر این کشور هم برای ترکیه خوشایند نیست.

رئیس کمیته امور بین الملل دومای روسیه گفت: از سوی دیگر ماندن تروریستها در ادلب که در راستای ایجاد رعب و وحشت ساکنان ادلب حرکت می کنند و به مناطق دیگر حمله می کنند و منطقه کاهش تنش را نقض می کنند هم امکان ندارد و به نظر می رسد که گریزی از سلسله عملیات محدود مبارزه با تروریسم بدون عملیات گسترده نیست. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 26

به "عملیات نظامی گسترده علیه تروریستها در ادلب فاجعه انسانی به بار می آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات نظامی گسترده علیه تروریستها در ادلب فاجعه انسانی به بار می آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید