مزیت اعطای کارت اعتباری خرید برای دارندگان سهام عدالت چیست؟

به گزارش کوه سفید، خبرنگاران: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: افرادی که کارت اعتباری خرید دارند می توانند در هر جایی که دستگاه کارتخوان وجود دارد از آن استفاده کنند .البته مبلغی که از کارت به هنگام خرید کاسته می شود کارمزد کمتری نسبت به کارت معمولی دارد.

مزیت اعطای کارت اعتباری خرید برای دارندگان سهام عدالت چیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، همایون دارابی ، کارشناس بازار سرمایه گفت: باید دانست که در اقتصاد کشورمان برای تأمین سرمایه تسهیلات خُرد دچار مشکل هستیم یعنی مردم کمتر امکان در یافت وام از نظام بانکی را دارند چراکه بانک ها تمایل بیشتری نسبت به تامین سرمایه عمده را دارند که به دنبال آن میزان پرداختی های خُرد در کشور با مشکل جدی روبرو است.

دارابی اظهار کرد: باید برای پرداخت های خرد در کشور راهکار مناسبی پیدا کرد که یکی از راه های کمک به افراد ایجاد سیستم های اعتباری نظیر کارت های اعتباری بین المللی است که توسط آن افراد می توانند تا سقف تعیینی از وثیقه یا دارایی شان به صورت عادی خرید داشته باشند و در یک مدت زمان تعیین حدود30 تا 45 روز مبلغ را به بانک باز گردانند.

این کارشناس بازار سرمایه بیان نمود: با توجه به آنکه بیشتر افراد در کشور سهام عدالت دارند از این سهام به عنوان وثیقه ای که قابل قبول است می توان استفاده کرد یعنی اگر شخصی در حال حاضر مبلغ 7 تا 8 میلیون تومان سهام داشته باشد می تواند بر اساس آن حدود یک تا 3 میلیون تومان کارت اعتباری خرید در یافت کند که این موضوع می تواند خبر خوبی برای سهامداران عدالت در دوران کرونا باشد.

دارابی گفت: افرادی که کارت اعتباری خرید دارند می توانند در هر جایی که دستگاه کارتخوان وجود دارد از آن استفاده کنند .البته مبلغی که از کارت به هنگام خرید کاسته می شود کارمزد کمتری نسبت به کارت معمولی دارد.

این کارشناس بازار سرمایه در باره شرایط سهام های انرژی اظهار کرد: سهام های انرژی هم اکنون سود ده هستند و با توجه به اینکه نرخ دلار افزایشی شد بنابراین سهام های گروه انرژی از شرایط بهتری نسبت به گذشته برخوردار هستد چون صادرات محور است و محصولات آن ارز آوری دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 749

به "مزیت اعطای کارت اعتباری خرید برای دارندگان سهام عدالت چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزیت اعطای کارت اعتباری خرید برای دارندگان سهام عدالت چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید