مهلت ثبت نام در 2 چالش های نوآوری تمدید شد

به گزارش کوه سفید، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری ساخت فیلتر فوم سرامیکی کاربید سیلیسیوم جهت ریخته گری قطعات چدن و افزایش کیفیت سنگ موس (ساب) مورد استفاده در صنایع ریخته گری تا 4 مردادماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام در 2 چالش های نوآوری تمدید شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو به منظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری ساخت فیلتر فوم سرامیکی کاربید سیلیسیوم جهت ریخته گری قطعات چدن و افزایش کیفیت سنگ موس (ساب) مورد استفاده در صنایع ریخته گری تا تاریخ 4 مردادماه امسال تمدید شد.

از این رو پژوهشگران، فناوران و شرکت های دانش بنیان علاقه مند به شرکت در چالش های نوآوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.

چالش های نوآوری فوق از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو طی دو مرحله برگزار خواهند شد. با سرانجام یافتن مهلت ثبت نام در تاریخ 4 مردادماه، طرح های دریافتی توسط کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت نمایندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.

برگزیدگان مرحله نخست، حدود سه ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و مالی، نمونه ای آزمایشگاهی از طرح خود را مطابق با ملاحظات فنی چالش بسازند. در این مرحله شرکت نمایندگان به صورت گام به گام، پیشرفت طرح خود را گزارش می دهند و بر اساس آن، از حمایت های نقدی و غیرنقدی تا سقف 70 میلیون ریال بهره مند می شوند. شرکت نماینده ای که بهترین نتیجه را در ارزیابی های فنی و مالی به دست آورد ضمن دریافت جایزه 300 میلیون ریالی، فرصت همکاری با شرکت های متقاضی این محصول را به منظور تجاری سازی فناوری خود خواهد داشت.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات چالش (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راه چاره، جوایز و…) به نشانی Ichallenge.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 793

به "مهلت ثبت نام در 2 چالش های نوآوری تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در 2 چالش های نوآوری تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید