هشدار درباره سیطره نظامیان آمریکایی بر مرز عراق و سوریه

به گزارش کوه سفید، یک کارشناس امنیتی عراق درباره سیطره نظامیان آمریکا بر نوار مرزی عراق و سوریه هشدار داد و گفت که منطقه تحت سیطره آمریکایی ها گذرگاهی برای ورود عناصر داعش است.

هشدار درباره سیطره نظامیان آمریکایی بر مرز عراق و سوریه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، صباح الطائی کارشناس امنیتی عراق گفت که نظامیان آمریکایی بر بخش هایی از نوار مرزی عراق و سوریه سیطره دارند و این مناطق، منطقه امنی برای عناصر تروریستی است.

او در مصاحبه با وبگاه المعلومه توضیح داد که تروریست ها به وسیله مناطق تحت سیطره نظامیان آمریکایی، در رفت وآمد به عراق و سوریه هستند و آموزش و آماده سازی آن ها و تجهیز این عناصر به سلاح برای اجرای عملیات های جنایتکارانه در این دو کشور در حال اجرا است.

این کارشناس امنیتی اضافه نمود که آمریکا زندانی برای تروریست های داعش ندارد بلکه آنچه هست اردوگاه هایی برای احیا و آموزش این عناصر و روانه کردن مجدد آن ها به سمت عراق است به خصوص اینکه مجلس با طرح اخراج نظامیان آمریکایی از کشور موافقت نموده و احتمال آن می رود که واشنگتن به تروریست ها برای انتقال مجدد به خاک عراق چراغ سبز نشان دهد.

امروز آدینه همچنین سرتیپ یحیی رسول سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از وجود بیش از هفتاد هزار تروریست در اردوگاه های سوریه در نزدیکی مرز عراق اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 701

به "هشدار درباره سیطره نظامیان آمریکایی بر مرز عراق و سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره سیطره نظامیان آمریکایی بر مرز عراق و سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید