پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز اهمیت بالایی برای شهر و استان دارند

به گزارش کوه سفید، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس شورای اسلامی شهر تبریز پروژه های مشارکتی شهرداری با قرارگاه خاتم الانبیا (ص) را برای شهر تبریز مهم دانست.

پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز اهمیت بالایی برای شهر و استان دارند

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛شهرام دبیری در جلسه کمیته راهبری پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز که امروز با حضور معاون عمرانی استاندار، شهردار، دبیر شورای اسلامی شهر، نماینده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و مشاوران طرح پارک بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز با قرارگاه خاتم الانبیا (ص) که از جمله پارک بزرگ و بحث پر آب کردن مهرانه رود، از پروژه های دارای اهمیت شهرداری تبریز در دوره مدیریت فعلی است.

او ادامه داد: در طول سه سال گذشته اقدامات کلی در حوزه پروژه های عمرانی و شهری اجرا شده اما این پروژه های مشارکتی از جمله پارک بزرگ، از اهمیت زیادی برای استانداری، شهرداری و شورا برخوردار است.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز همچنین برای پیشرفت و تسریع اجرای این پروژه ها، مطرح نمود: برای نتیجه گیری بهتر، باید ابتدا طرح های مشاوران در فازهایی که قابلیت اجرایی دارند، مشخص تکلیف شود و سپس باید برای عملیات اجرایی شش ماه آینده، بر اساس اولویت ها برنامه ریزی شود.

او اضافه کرد: مقدار و محل بودجه مورد نیاز این پروژه ها نیز باید مشخص شود و در این راستا باید هرچه سریع تر برای تسهیلات بانکی اقدام شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1149

به "پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز اهمیت بالایی برای شهر و استان دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز اهمیت بالایی برای شهر و استان دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید