کارمند نفت، کاندید جایزه بین المللی مدیریت دارایی شد

به گزارش کوه سفید، رئیس اداره مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از سه کاندیدای جایزه بین المللی مدیریت دارایی (IAM) انتخاب شد.

کارمند نفت، کاندید جایزه بین المللی مدیریت دارایی شد

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدعلی سیدی پور، رئیس اداره مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران و مشاور مدیرکل نظام مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت، یکی از سه کاندیدای جایزه بین المللی مدیریت دارایی (IAM) است. این جایزه هر سال از سوی مؤسسه مدیریت دارایی انگلستان (IAM) در هشت حوزه به برترین متخصصان مدیریت دارایی اعطا می گردد و برای نخستین بار یک مدیر متخصص ایرانی کاندیدای کسب آن شده است.

حوزه های مورد آنالیز در این جایزه شامل دستاوردهای انفرادی، تیمی، پروژه ای، نسل جدید، نوآوری، خدمات به مشتری، ریسک و انعطاف پذیری و مدیریت اطلاعات است.

در اطلاعیه رسمی مؤسسه IAM عنوان شده که آقای سیدعلی سیدی پور، رئیس اداره مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران به دلیل نقش شاخص در فعالیت های تیم مدیریت دارایی و انجام اقدام هایی برای نخستین بار در سطح شرکت از جمله سوق دادن شرکت از مدیریت نگهداشت به سوی مدیریت دارایی، تدوین خط مشی و استراتژی مدیریت دارایی، ارزیابی وضع مدیریت دارایی و تحلیل شکاف، سازماندهی و آموزش تیم به عنوان یکی از سه کاندیدای این جایزه معتبر بین المللی برگزیده شده است.

مؤسسه مدیریت دارایی IAM، شناخته شده ترین مؤسسه بین المللی مدیریت دارایی با مرکزیت انگلستان است که به عنوان اصلی ترین مرکز توسعه دانش مدیریت دارایی در سطح دنیا نیز شناخته می گردد و با توجه به جامعیت و سوابق پیروز پیاده سازی مدل این مؤسسه برای مدیریت دارایی ها در سطح کشورها و صنایع مختلف دنیا از رویکرد آن در سند سیاست های کلی و الزامات نظام مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت نیز بهره جویی شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 971

به "کارمند نفت، کاندید جایزه بین المللی مدیریت دارایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمند نفت، کاندید جایزه بین المللی مدیریت دارایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید