8 شهریور؛ نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام می گردد

به گزارش کوه سفید، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی، فردا هشتم شهریورماه اطلاع داد.

8 شهریور؛ نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام می گردد

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمان بندی پیش بینی شده فهرست اسامی تعداد 22 هزار و 444 پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره دکتری به عبارت دیگر PHD نیمه متمرکز سال 1398 کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی فردا (آدینه هشتم شهریورماه) به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

وی در ادامه توضیح داد: از تعداد پذیرفته شده نهایی آزمون دکتری تعداد 9404 نفر زن و مابقی مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال 1398 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی می توانند براساس اطلاعیه سازمان سنجش که به همراه فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی بر روی سایت این سازمان قرار می گیرند برای اطلاع از زمان ثبت نام و مدارک لازم به سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مراجعه نمایند.

به گفته توکلی بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص برای ثبت نام پذیرفته شدگان در سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی پذیرفته شدگان باید در یکی از روزهای دوشنبه 11 یا سه شنبه 12 شهریورماه با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در بندهای ب، ج و د اطلاعیه برای ثبت نام به موسسه یا دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در انتها تاکید نمود: بدیهی است داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی دانشگاه آزاد و دانشگاه های دیگر پذیرفته شده باشند فقط می توانند منحصرا در یک دانشگاه یا کد رشته ثبت نام نمایند در غیر این صورت مطابق ضوابط رفتار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 12

به "8 شهریور؛ نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 شهریور؛ نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید