8000 مسکن روستایی در اردبیل سرشماری تخصصی می شوند

به گزارش کوه سفید، خبرنگاران: مدیر کل بنیاد مسکن اردبیل گفت: در قالب طرح سرشماری ویژگی های مسکن روستایی بیش از 8045 واحد مسکونی مورد سرشماری تخصصی قرار می گیرد.

8000 مسکن روستایی در اردبیل سرشماری تخصصی می شوند

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

احد حاج علیزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: برای سومین بار سرشماری مسکن روستایی و ویژگی های شاخص آن از بیستم مهر ماه آغاز شده و تا بیستم آبان ماه به مدت یک ماه ادامه دارد.

وی اضافه نمود: در طرح سرشماری ویژگی های مسکن روستایی سه پرسش نامه توسط روستائیان نوشته می گردد که در این پرسشنامه ها اطلاعات خانواده ها، شرایط عمومی روستاها و آخرین شرایط مقاوم سازی مسکن روستایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

مدیر کل بنیاد مسکن اردبیل با بیان اینکه در قالب این طرح بیش از 33 نفر آمارگیر مشارکت دارند، گفت: در مدت اجرای طرح کوشش بر این است تا اطلاعات به سرعت در اختیار مجموعه های پردازش قرار گیرد تا در این زمینه بتوان حرکت های ارزشمندی را در جمع آوری مساکن روستایی مشاهده کرد.

وی از مقاوم سازی بیش از 42 هزار و 200 واحد مسکونی در روستاهای استان اردبیل اطلاع داد.

حاج علیزاده رقم تسهیلات ارائه شده از سال 84 تا 91 را در مجموع 570 میلیارد تومان اعلام نمود و اضافه نمود: در استان اردبیل برای تعداد 729 روستا دارای طرح هادی تهیه شده که از این میزان برای 340 روستا طرح هادی اجرا شده است.

وی با اشاره به صدور سند مالکیت روستائی در 331 روستای استان گفت: تا به امروز تعداد 93 هزار و 715 جلد سند صادرشده است.

مدیر کل بنیاد مسکن اردبیل مطرح نمود: با اشاره به سهمیه 65 هزار واحدی مسکن مهر شهرهای زیر25 هزار نفر بیان نمود: در 23 شهر استان این تسهیلات ارائه که تا به امروز اتمام عملیات تعداد 4 هزار و 200 واحد مسکونی صادر شده است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 530

به "8000 مسکن روستایی در اردبیل سرشماری تخصصی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8000 مسکن روستایی در اردبیل سرشماری تخصصی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید