ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال

به گزارش کوه سفید، تهران (پانا) - مرکز مدیریت و اطلاعات راهها از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال، کندوان جهت جنوب به شمال، هراز جهت جنوب به شمال، محدوده پلور و آب اسک و نیز آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار خبر داد.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال

به گزارش مرکز مدیریت و اطلاعات راهها، اکنون در محور آزادراه تهران - شمال محدوده تونل شماره 13 و حدفاصل تونل شماره 17 تا شهرستانک؛ چالوس جهت جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه؛ هراز جهت جنوب به شمال محدوده های پلور و آب اسک و نیز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - رشت ترافیک سنگین است.

این مرکز همچنین از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل ساسانی تا پایانه شهید کلانتری خبر داد و گفت: در جاده های تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

این مرکز همچنین از تردد روان در در جهت رفت و برگشت محور فیروزکوه خبر داد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از بیش از 2 هزار و 300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، هم اکنون اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد 10 جاده

براساس اعلام مرکز مدیریت راهها، اکنون محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی شمشک-دیزین، محور خرم آباد-پلدختر، محور پونل-خلخال و محور شهمیرزاد - سمنان در استان سمنان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

همچنین جاده شهداد - نهبندان، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و محور وازک-بلده در مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

پرترددترین جاده های کشور

این مرکز گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزاد راه کرج-قزوین با 117 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 108 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 88 هزار تردد، ثبت شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1238

به "ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید