دومین مرحله پویش موتور سوار خوب در منطقه 3 تهران

به گزارش کوه سفید، دومین مرحله پویش آموزشی-ترویجی موتورسوار خوب جهت مطلع سازی شهروندان منطقه 3 در حال برگزاری است.

دومین مرحله پویش موتور سوار خوب در منطقه 3 تهران

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه گفت: با توجه به وجود موتور سیکلت به عنوان یکی از وسایل نقلیه پر کاربرد در شهر تهران و لزوم مطلع سازی بیشتر شهروندان در مورد استفاده صحیح از آن، پویش موتور سوار خوب در منطقه 3 در حال انجام است.

او زمان اجرای این کمپین را 26 آذر تا اردیبهشت 1400 خواند و ابراز کرد: همچنین در راستای اجرای این طرح، *اولین کارگاه* آموزشی *با موضوع آشنایی با قوانین هدایت و رانندگی* به صورت مجازی با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت اجتماعی و فرهنگی این منطقه برگزار گردید.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 بیان نمود: تشخیص دادن و هویت دادن به موتورسواران به وسیله تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و مطلعی بخشی درباره بی نظمی ها و قانون شکنی های موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانواده راکبان و افراد پیرامون آن ها از اهداف این پویش به شمار می رود.

این کمپین پنج هدف عملیاتی دارد که شامل حضور نیافتن موتورسواران در خط ویژه، تونل های شهری و مسیرهای ممنوع العبور، عدم حضور در پیاده رو و احترام به حقوق عابران پیاده، ترغیب به استفاده از کلاه ایمنی، تغییر رفتار موتورسواران به وسیله هوشیارسازی و مطلع سازی خانواده آنها و رعایت قوانین و مقررات ترافیکی (سرعت مطمئنه، حمل نکردن بار و...) است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1081

به "دومین مرحله پویش موتور سوار خوب در منطقه 3 تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین مرحله پویش موتور سوار خوب در منطقه 3 تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید