کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش فردا منتشر می گردد

به گزارش کوه سفید، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 فردا بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد، گفت: این آزمون روز پنج شنبه 12 مرداد برگزار می گردد.

کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش فردا منتشر می گردد

دکتر علیرضا کریمیان در مصاحبه با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 از فردا دوشنبه 9 مرداد ماه به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می گردد.

مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید نمود: داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ معین شده با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

به گفته کریمیان، نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در روز چهارشنبه به تاریخ 11 مرداد صبح از ساعت 8:30 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 18:00 در واحد برطرف نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. داوطلبانی که مسئله ای در اطلاعات هویتی خود مشاهده کردند می توانند به نماینده برطرف نقص کارت مراجعه نمایند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: چنانچه داوطلبی به علت در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد احتیاج، پیروز به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی گردد، ضروری است با مراجعه به درگاه این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و معین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید. بعلاوه این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی عضو باشند؛ لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: فرآیند برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 از ساعت 7:30 صبح روز پنجشنبه 12 مرداد ماه شروع می گردد و برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینتِ کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از داوطلبان علاقه مند خواست به منظور کسب اطلاعات بیشتر، اطلاعیه منتشر شده در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور را به دقت مطالعه نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1402 بروزرسانی: 8 مرداد 1402 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1954

به "کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش فردا منتشر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش فردا منتشر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید