2100 جایگاه عرضه سوخت وارد مدار شد

به گزارش کوه سفید، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تأکید بر اینکه اولویت به مدار آمدن جایکاه های سوخت را جایگاه های بین شهری قرار داده ایم، گفت: هموطنان صبوری نمایند، تا ساعاتی دیگر تمامی جایگاه های عرضه سوخت وارد مدار می شوند.

2100 جایگاه عرضه سوخت وارد مدار شد

به گزارش تسنیم، پس از تماس های متعدد از سوی مردمی که در جاده های برون شهری در انتظار بنزین بودند با خبرگزاری تسنیم، این موضوع را از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیگیری کردیم.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: اولویت به مدار آمدن جایگاه ها را جایگاه های بین شهری قرار داده ایم و همکاران ما نیز در شرکت های پخش در سراسر کشور این کار را در اولویت گذاشته اند.

وی اضافه نمود: تا این لحظه (ساعت 22 امشب) 2100 جایگاه عرضه سوخت در کشور وارد مدار بهره برداری شده اند و قطعا دیگر جایگاه ها نیز یک به یک وارد مدار خواهند شد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی توضیح داد: تنها توصیه ای که می توانیم به هموطنان بکنیم این است که صبوری به خرج دهند، قطعا تا ساعاتی دیگر همه جایگاه های عرضه سوخت به مدار بهره برداری وارد می شوند.

وی اعلام نمود: شماره پاسخگویی در منطقه ها مختلف، در جایگاه های عرضه سوخت اطلاع رسانی شده و هموطنان در هر نقطه کشور می توانند آخرین اطلاعات مربوط به جایگاه های فعال را از سایت منطقه و شرکت ملی پخش جویا شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1773

به "2100 جایگاه عرضه سوخت وارد مدار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2100 جایگاه عرضه سوخت وارد مدار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید