آنها که از ساده بودن گروه ما حرف می زدند کاش به گوا می آمدند

به گزارش کوه سفید، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، احسان پهلوان درباره عملکرد سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: طبیعی است که در هند شرایط سختی را تجربه کردیم. هر سه روز، یک مسابقه در آن شرایط جوی، واقعا طاقت فرسا بود. حریفان خوبی هم داشتیم ولی ما آماده تر بودیم و با انجام بهترین بازی ها به عنوان تیم اول بالا آمدیم. خدا را شکر که با کوشش بچه ها به این خواسته رسیدیم.

آنها که از ساده بودن گروه ما حرف می زدند کاش به گوا می آمدند

پهلوان درباره آسان بودن گروه این تیم در لیگ قهرمانان 2021 افزود: در لیگ قهرمانان بهترین های کشورها به مسابقات می آیند. همه دیدیم در همین گروه گوا چقدر خوب و جسورانه بازی کرد و فکر نمی کنم تیم های برتر امارات و قطر، حریفان آسانی باشند. از سوی دیگر، آنها که حرف از سادگی گروه مان می زنند، باید می آمدند در آن شرایط جوی بازی می کردند تا متوجه می شدند که چه مسابقه های سختی بود. البته این حرف ها اهمیت ندارد. مهم این بود که بتوانیم به عنوان سرگروه صعود کنیم و طرفداران هم مسرور شوند که به اهداف خود رسیدیم.

وی درباره باز شدن پایش به گلزنی هم ادامه داد: خدا را شکر که این طلسم شکست ولی واقعا مهم این بود که به خواسته های خودمان یعنی صعود بی قید و شرط برسیم. تا وقتی تیم پیروز نباشد، شما نمی توانید احساس پیروزیت کنید. هر قدر هم که گل زده باشید. ما به دنبال بازی های خوب و پیروزی های قدرتمندانه بودیم.

هافبک سرخپوشان درباره این که آیا برای گلزنی تحت فشار بود یا نه، توضیح داد: تمرکز من روی اجرای درست برنامه ها بود. فکر من این بود که بازی خوب انجام بدهم. وقتی بازی خوب ارائه کنی گلزنی هم در ادامه اش می آید. بالاخره همواره که بدشانسی نیست ولی در خاتمه همه اینها اگر تیم به خواسته کلی که همه انتظارش را دارند برسد، شما می توانید احساس مسروری و رضایت داشته باشید.

وی درباره رویارویی با استقلال تاجیکستان هم افزود: استقلال تاجیکستان جزم تیم های خوب این دوره بود. تیمی که به الهلال چهار گل بزند، حتما سطح بالایی دارد. بازی هم در شهر دوشنبه تاجیکستان خواهد بود. آنها قدرتمند هستند ولی ما هم پرسپولیس هستیم و باید بهترین نتیجه را کسب کنیم.

احسان پهلوان درباره شرایط تیم برای بازی با سپاهان، گفت: در آن جا، فشردگی بازی ها، استرس کرونا، شرایط جوی و مسائل دیگر، فشار زیادی به بچه ها وارد کرد. کمتر از یک هفته دیگر با سپاهان بازی داریم و الان که بعد از 20 روز به کشور خودمان برگشته ایم چند روزی را در قرنطینه گذراندیم. قطعا این شرایط برای بازی با سپاهان روی شرایط بدنی، فنی و روحی ما تأثیر می گذارد ولی با امیدواری زیادی وارد ملاقات با سپاهان می شویم و برای کسب پیروزی می جنگیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1307

به "آنها که از ساده بودن گروه ما حرف می زدند کاش به گوا می آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنها که از ساده بودن گروه ما حرف می زدند کاش به گوا می آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید