خاطره سام درخشانی از نقش یک روانی که لبخنده به او سپرد

به گزارش کوه سفید، سام درخشانی با انتشار عکسی از بازی اش در سریال با من بمان در کنار حمید لبخنده، او را معلم خود خواند و گفت: شما خیلی جسور بودی که نقش یک شیزوفرم، سرطان بیماری های روانی را به من، یک جوان کم تجربه و تازه کار سپردی.

خاطره سام درخشانی از نقش یک روانی که لبخنده به او سپرد

به گزارش خبرنگاران، سام درخشانی با انتشار عکسی از خود در سریال با من بمان در کنار زنده یاد حمید لبخنده، کارگردان این اثر در صفحه شخصی خود در فضای مجازی این چنین نوشت: سال هفتادونه بود. بیست و چهار یا پنج سالم بود و عاشق و شیفته بازیگری. در ابتدای جهت بودم و شما به من اعتماد کردی و نقش سختی را به من سپردی که هنوز بعد از بیست سال خیلی ها در فکر شان هست و اغلب صحنه کبریت زدن عصبی و روانی من را یادآوری می نمایند. شما خیلی جسور بودی که نقش یک شیزوفرم، سرطان بیماری های روانی را به من، یک جوان کم تجربه و تازه کار سپردی.

استاد عزیزم، امیدوارم روزی بتوانم رو سفیدت کنم. شما خیلی به من یاد دادی. خیلی بزرگ بودی و محترم. آرزو می کنم روزی بتوانم فرصتی را که شما در اختیار من قرار دادی به جوانان عاشق دیگری پیشکش کنم. معلم نازنینم، حمید لبخنده عزیزم، مرد دوست داشتنی، روحت شاد، یادت همواره در قلب من باقی است.

با من بمان عنوان یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حمید لبخنده است که در سال 1379 تا 1381 به سفارش شبکه سه سیما ساخته شد و در سال 1381 به روی آنتن رفت. یکتا ناصر، سام درخشانی، هما روستا، جمال اجلالی، مهدی پاکدل و ستاره اسکندری از بازیگران اصلی این سریال بودند.

حمید لبخنده، بازیگر و کارگردان با سابقه تئاتر و تلویزیون شامگاه شنبه (18 دی ماه) بر اثر عوارض ناشی از یک عمل جراحی درگذشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1637

به "خاطره سام درخشانی از نقش یک روانی که لبخنده به او سپرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره سام درخشانی از نقش یک روانی که لبخنده به او سپرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید