خبرنگاران معاون استاندار خوزستان: تکمیل طرح ورودی حادثه خیز گتوند- جنت مکان ضروری است

به گزارش کوه سفید، دزفول- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: طرح جاده حادثه خیز ورودی گتوند- جنت مکان باید در اولویت تکمیل قرار گیرد.

خبرنگاران معاون استاندار خوزستان: تکمیل طرح ورودی حادثه خیز گتوند- جنت مکان ضروری است

به گزارش خبرنگاران، فاضل عبیات پنجشنبه شب در نشست بررسی مسائل شهرستان گتوند در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به طرح نیمه تمام تعریض و چهاربانده کردن جاده ورودی گتوند- جنت مکان اضافه نمود: ساماندهی و تکمیل طرح ورودی گتوند و جنت مکان بسیار مهم است و باید مدیرکل دفتر فنی استانداری آن را در کمیسیون راه ها قرار دهد.

وی با تاکید بر لزوم تعریف برنامه زمانی برای تکمیل جاده ورودی گتوند و جنت مکان ادامه داد: حوادث منحر به مرگ زیادی در این نقطه رخ می دهد که باید در اسرع وقت تکمیل شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان به مسائل زهکش های شهرستان گتوند اشاره کرد و گفت: ساماندهی زهکش ها برای خیلی از شهرهای گتوند مهم است و باید به صورت جدی پیگیری شود.

وی ادامه داد: برخی از کانال ها در روستاها از جمله کایدان و شهید محمدی باید ساماندهی و مشکل آنها برطرف شود.

عبیات پسماند را یکی دیگر از مسائل مهم شهرستان گتوند برشمرد و اظهارداشت: رهاسازی زباله در جهت گردشگری پارک کوهستان درست نیست و باید از این کار جلوگیری شود.

وی با اشاره به مسائل طرح جامع شهرهای گتوند اضافه نمود: طرح جامع شهرهای شهرستان گتوند باید بررسی و مسائل آن به تدریج برطرف شوند.

عبیات گفت: راه و شهرسازی ضعف طرح جامع شهرها را ظرف مدت یک هفته منعکس کند و در کمیسیون مرتبط با حضور مسئولان شهرستان گزارش دهد.

وی برطرف مشکل آب در مناطق مختلف شهرستان گتوند را ضروری خواند و ادامه داد: مشکل آب به ویژه آب روستایی باید با پیگیری امور روستایی و دفتر فنی انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: برخی از مسایل مطرح شده حوزه ورزش و جوانان و همچنین مسائل مطرح شده از سوی بخشدار مرکزی گتوند باید مورد توجه دستگاه های مربوطه برقرار گیرد.

وی ادامه داد: مجموعه فرمانداری با هماهنگی حوزه معاونت امور عمرانی، دفتر فنی و امور شهری و روستایی مجموعه ای از مصوبات را به عنوان نقشه راه برای پیگیری و برطرف مسائل تدوین و ابلاغ کنند.

عبیات با اشاره به مسائل اقتصادی کشور، تحریم های ظالمانه و شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: هنر این است که بتوانیم در این شرایط سخت به مردم کمک کنیم همچنین ادارات و دستگاه های اجرایی باید تمام منابع را برای برطرف مسائل بکارگیرند.

وی ادامه داد: شهرداران و اعضای شوراها اختلافات را کنار بگذارند چراکه هرجا شورا با شهردار اختلاف دارد مسائل برطرف نخواهند شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان تاکید کرد: شوراها به دنبال حرکات نمایشی نباشند و اختلافات را برطرف کنند.

به گزارش خبرنگاران، فاضل عبیات معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان روز پنجشنبه پس از حضور در آیین گرامیداشت سیزدهمین سالروز درگذشت قیصر امین پور شاعر معاصر، به همراه فرماندار گتوند و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی از طرح های عمرانی شهرها و روستاهای شهرستان گتوند بازدید و مسائل آنها را مورد بررسی قرار داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 965

به "خبرنگاران معاون استاندار خوزستان: تکمیل طرح ورودی حادثه خیز گتوند- جنت مکان ضروری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون استاندار خوزستان: تکمیل طرح ورودی حادثه خیز گتوند- جنت مکان ضروری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید