درگیری ترامپ با فاکس نیوز؛ آشغال ها ، بایدن در نظرسنجی پیشی گرفت

به گزارش کوه سفید، ترامپ که پیش تر با CNN در افتاده بود اکنون معقتد است که شکبه فاکس نیوز هم هیچ کمکی به او نکرده و یک عده آشغال آنجا هستند. این شبکه اخیرا خاطرنشان کرد بایدن در نظرسنجی ها از ترامپ پیشی گرفته است.

درگیری ترامپ با فاکس نیوز؛ آشغال ها ، بایدن در نظرسنجی پیشی گرفت

به گزارش خبرنگاران، ترامپ که این روزها عصبانی به نظر می رسد، این بار شبکه وابسته به حزب اش را به باد انتقاد گرفت و گفت که این شبکه هیچ کمکی به حزب جمهوری خواه و وی نکرده و بعضی آدم های آنجا آشغال هستند.

ساعاتی پس از حمله ترامپ به فاکس نیوز، این رسانه نتایج یک نظر سنجی فاجعه آمیز را منتشر کرد که ترامپ را عقب تر از بایدن نشان می دهد

در این نظر سنجی، بایدن 17 امتیاز در امور درمانی، 9 امتیاز در مبارزه با کرونا، 6 امتیاز در مقابله با چین، و 8 امتیاز در سطح ملی از ترامپ جلوتر است.

  • نظرسنجی فاکس نیوز: فزونی بایدن با 48 درصد آرأ بر ترامپ با 40 درصد آرأ

نتایج تازه ترین نظرسنجی سراسری شبکه فاکس نیوز نشان می دهد که فزونی جو بایدن بر دونالد ترامپ در میان رای دهندگان آمریکایی به 8 درصد افزایش یافته است.نتایج این نظرسنجی که روز پنجشنبه منتشر شد، حاکی است که بایدن معاون سابق رییس جمهوری آمریکا از حمایت 48 درصدی رای دهندگان و ترامپ رییس جمهوری فعلی این کشور از حمایت 40 درصدی برخوردار است. همچنین 11 درصد از رای دهندگان نیز گفته اند که هنوز درباره نامزد مورد نظر خود در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر تصمیم نگرفته اند یا به نامزد دیگری غیر از بایدن و ترامپ رای خواهند داد.بایدن و ترامپ در نظرسنجی ماه گذشته فاکس نیوز هر کدام از حمایت 42 درصدی رای دهندگان برخوردار بودند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 711

به "درگیری ترامپ با فاکس نیوز؛ آشغال ها ، بایدن در نظرسنجی پیشی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری ترامپ با فاکس نیوز؛ آشغال ها ، بایدن در نظرسنجی پیشی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید