فولاد 4 - العین 0؛ صعود مقتدرانه نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش کوه سفید، خبرگزاری خبرنگاران- فولاد ایران، العین امارات را با 4 گل در هم کوبید و با اقتدار راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شد.

فولاد 4 - العین 0؛ صعود مقتدرانه نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، فولاد ایران و العین امارات در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 4 بر 0 فولاد به پایان رسید و نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. لوسیانو پریرا دو گل و پاتوسی و صالح حردانی هر کدام یک گل برای فولاد به ثمر رساندند. فولاد در مرحله گروهی با السد قطر، النصر عربستان و الوحدات اردن همگروه است.

ترکیب العین: خالد عیسی، یحیی نادر(از دقیقه 84 فهد حدید)، کایو کانیدو(از دقیقه 72 عیسی خلفان)، لابا کودجو، بندرالاحبابی، ایریک ماندیز، خالد البلوشی(از دقیقه 66 احمد برمان)، مهند سالم، تسوکاسا شیوتانی، سعید جمعه و محمد عباس(از دقیقه 66 ناصر الشکیلی)

ترکیب فولاد: محسن فروزان، صالح حردانی(از دقیقه 78 حسین ابراهیمی)، مهران موسوی، عارف آغاسی، مهران درخشان مهر، زبیر نیک نفس، محمد آبشک(از دقیقه 69 احمد عبدالله زاده)، آیاندا پاتوسی(از دقیقه 78 صابر حردانی)، فرشاد احمدزاده(از دقیقه 78 مجتبی نجاریان)، ساسان انصاری، لوسیانو پریرا(از دقیقه 90 محمد میری)

شرح گل ها:

فولاد 1- العین 0 (صالح حردانی 42): ساسان انصاری با یک پا به توپ زیبا، توپ را به محوطه جریمه حریف نزدیک کرده و با پاسی به موقع فرشاد احمدزاده را داخل محوطه جریمه صاحب توپ کرد، او هم بلافاصله با یک پاس در سمت راست محوطه جریمه، صالح حردانی را در موقعیت گلزنی قرار داد و حردانی با یک بغل پای دقیق گوشه دروازه العین را هدف قرار داد. عیسی در برابر این ضربه حرفی برای گفتن نداشت و دروازه العین برای اولین بار در این دیدار باز شد.

فولاد 2- العین 0 (شیمبا 49): روی ارسال کرنر پاتوسی، لوسیانو پریرا با یک پرواز بلند و ضربه سری دقیق دروازه حریف را برای بار دوم باز کرد.

فولاد 3 -العین 0 (پاتوسی 55): ساسان انصاری با یک حرکت دیدنی از جمعه عبور کرد و پس از ورود به محوطه جریمه العین، با یک پاس، پاتوسی را صاحب توپ کرد و این بازیکن در حالی که مدافع حریف را مقابل خود داشت، با ضربه ای دقیق توپ را به تور دروازه عیسی چسباند.

فولاد 4 - العین 0 (شیمبا 87): اشتباه کاپیتان العین و یک توپ گیری خوب از فولادی ها، انصاری را صاحب توپ کرد و این بازیکن با پاسی دقیق شیمبا را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد؛ کاپیتان برزیلی فولاد برای باز کردن دروازه عیسی کار سختی نداشت و با یک بغل پای زیبا گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

لحظات حساس:

دقیقه 18: حرکت در عرض و شوت ساسان انصاری از داخل محوطه جریمه حریف با برخورد به مدافع العین راهی کرنر شد.

دقیقه 23: پرتاب بلند محمد آبشک را مهران موسوی با ضربه سر راهی دروازه حریف کرد اما این ضربه از قدرت کافی برای تهدید کردن دروازه العین برخوردار نبود و عیسی آن را به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 25: ضربه کرنر تند و تیز بندرالاحبابی را محسن فروزان با مشت از محوطه جریمه فولاد دور کرد.

دقیقه 26: شوت زمینی پاتوسی از پست محوطه جریمه با اختلاف نسبتا زیاد از کنار دروازه العین راهی اوت شد.

دقیقه 31: ارسال خطرناک پاتوسی از روی ضربه ایستگاهی را دروازه العین با مشت دور کرد تا خطر را از روی دروازه تیمش دفع کند.

دقیقه 33: پاتوسی با یک پاس در عرض دیدنی، صالح حردانی را در سمت راست صاحب توپ کرد و این بازیکن پس از یک توی سر توپ عالی، شوت زیبایی را روانه دروازه العین کرد که عیسی با نوک انگشتان خود توپ را راهی کرنر کرد تا بهترین موقعیت فولاد تا این لحظه از دست برود.

دقیقه 35: ارسال کرنر پاتوسی را فرشاد احمدزاده با ضربه سر روانه دروازه حریف کرد اما این ضربه از دقت کافی برخوردار نبود و از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: ضربه سر خطرناک کایو کانیدو روی یک ارسال از سمت راست به طرز خطرناکی از کنار دروازه فروزان راهی اوت شد.

دقیقه 65: ضربه خطرناک پاتوسی از روی ضربه آزاد در فاصله حدود 35 متری از خط دروازه را عیسی با نوک انگشتانش راهی کرنر کرد.

دقیقه 80: لابا کودجو در موقعیت تک به تک با فروزان می توانست یکی از گل های خورده شده تیمش را جبران کند اما دروازه بان فولاد به خوبی راه توپ را بر او بست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1267

به "فولاد 4 - العین 0؛ صعود مقتدرانه نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولاد 4 - العین 0؛ صعود مقتدرانه نماینده ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید