متقاضیان طرح خودرو های فرسوده هم باید حساب وکالتی داشته باشند، فروش یکپارچه ادامه دار است

به گزارش کوه سفید، مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با بیان اینکه تنها تفاوت مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو با مرحله نخست، اضافه شدن طرح جایگزینی خودرو های فرسوده و انتخاب پنج اولویت از همان ابتدای ثبت نام است تاکید نمود که برای مادران و دارندگان خودرو های فرسوده هم همانند متقاضیان عادی تعریف حساب وکالتی به نام سازمان حمایت پیش شرط اصلی است.

متقاضیان طرح خودرو های فرسوده هم باید حساب وکالتی داشته باشند، فروش یکپارچه ادامه دار است

به گزارش ایسنا، مهدی تقدسی ضمن تایید زمانبندی اعلام شده برای فرآیند مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، اظهار کرد: از 20 تا 29 اردیبهشت ماه متقاضیان می توانند برای تعریف حساب وکالتی به نام سازمان حمایت، واریز وجه 100 میلیون تومان و مسدود کردن آن در حساب مذکور اقدام نمایند؛ پس از پایش اطلاعات و ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک ها به سامانه، از سوم خرداد ماه تا 10 خرداد، ثبت نام شروع خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، خاطر نشان کرد: تنها تفاوت این مرحله از فروش خودرو با مرحله نخست، این است که طرح جایگزینی خودرو های فرسوده هم اضافه شده است و بعلاوه متقاضیان از همان ابتدا می توانند پنج اولویت خودرویی خود را معین نمایند.

وی تاکید نمود: متقاضیان طرح جایگزینی خودرو های فرسوده بایستی توجه داشته باشند که همانند دو طرح دیگر (عادی و طرح حمایت از قانون جوانی جمعیت ویژ مادران) بایستی برای تعریف حساب وکالتی به نام سازمان حمایت و مسدود کردن وجه 100 میلیون تومان اقدام نمایند.

تقدسی با بیان اینکه فروش یکپارچه خودرو ها حتما روندی ادامه دار خواهد بود، گفت: طرح فروش یکپارچه خودرو ها ادامه دار خواهد بود و ختم به این دو مرحله نخواهد شد، اما اینکه فرآیند مرحله سوم دقیقا چه زمانی باشد، هنوز معین نیست و قطعا پس از اتمام مرحله دوم، برای مرحله سوم و اجرای آن برنامه ریزی صورت خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 23 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1402 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1922

به "متقاضیان طرح خودرو های فرسوده هم باید حساب وکالتی داشته باشند، فروش یکپارچه ادامه دار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان طرح خودرو های فرسوده هم باید حساب وکالتی داشته باشند، فروش یکپارچه ادامه دار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید