مقاله: تعبیر خواب سبیل و سبیل زن

به گزارش کوه سفید، ابن سیرین: تعبیر خواب سبیل، هیبت مرد می باشد. اگر در خواب ببینی کسی سبیل تو را با قیچی اصلاح نموده است، تعبیرش خوب بوده و ضرر و زیانی به تو نمی رسد، ولی اگر ببینی هنگام اصلاح کردن، سبیل تو را بریده و از ته زده است، هیبت تو کمتر می شود.

مقاله: تعبیر خواب سبیل و سبیل زن

اگر به تازگی خوابی با موضوع سبیل دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

معبرین غربی: تعبیر خواب تراشیدن سبیل به معنای احتیاج شما به کسی است که خود واقعی شما را نشان دهد. این خواب به دلیل پنهان کردن مسائلی از دیگران در رویای شما پدیدار می شود

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در بیداری سبیل ندارید و در رویای خود ببینید که سبیل کلفتی پشت لبهای شما روئیده دو حالت دارد. یا کاری بیشتر از لیاقت و توانایی به شما پیشنهاد می شود یا شما را بیش از آنچه خودتان به خود ارزش و شان می دهید می ستانید. مجموعاً احترام شما زیاد می شود و شخصیت می یابید ولی اگر سبیل متناسب و به اندازه باشد احترام می یابید و شما را تحسین می نمایند.

ابراهیم کرمانی گوید: اگر ببینی سبیل تو دراز شده است، تعبیرش این است که قوت تو زیادتر می شود، ولی اگر سبیل نداری و در خواب ببینی که سبیل درازی داری، دچار غم و اندوه می شوی، اما اگر اندک باشد، تعبیرش رسیدن به عزت و مقام و آرزو و خواسته می باشد.

منبع مقاله: تعبیر خواب سبیل و سبیل زن

انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1522

به "مقاله: تعبیر خواب سبیل و سبیل زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تعبیر خواب سبیل و سبیل زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید