مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

به گزارش کوه سفید، سرویس ترانس لینک (Translink) که سیستم حمل و نقل عمومی ونکوور است و مسافران را از فرودگاه ونکوور به مرکز شهر می رساند. البته به یاد داشته باشید که با استفاده از این اتوبوس ها، زمان سفر بیشتر می گردد. بنابراین اگر می خواهید زودتر به مرکز شهر برسید می توانید با اتوبوس خود را به خط قطار اسکای ترین برسانید و ادامه جهت را با قطار ادامه دهید.

مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

شرکت های اتوبوسرانی خصوصی مختلفی وجود دارند که در مقابل فرودگاه ونکوور هم توقف می نمایند. بنابراین آن ها را هم باید جزء گزینه های حمل و نقل فرودگاه ونکوور به حساب آورد. این سرویس از تاکسی مقرون به صرفه تر است اما راحتی و رفاه کمتری دارد. سرویس کوئیک شاتل (Quick Shuttle) در مرکز شهر ونکوور (نزدیک هتل های مهم) و فرودگاه ونکوور توقف می نماید. بسیاری از هتل ها سرویس شاتل اختصاصی خود را به مسافران ارائه می نمایند. بنابراین اگر در سفر به ونکوور در هتل اقامت می کنید، از مسئولین پذیرش هتل در خصوص شاتل هتل سوال کنید.

در فرودگاه ونکوور تاکسی های مختلفی فعالیت می نمایند. تاکسی هایی که در فرودگاه فعالند همگی زیر 7 سال عمر دارند و تمام راننده ها هم موظف هستند به زبان انگلیسی صحبت نمایند. هزینه تاکسی از فرودگاه تا مرکز شهر حدودا 35 دلار خواهد بود. تاکسی یکی از راحت ترین گزینه های حمل و نقل فرودگاه ونکوور است و اگر پس از 1 نیمه شب تا قبل از 5 صبح به فرودگاه برسید تنها گزینه شما خواهد بود. با استفاده از تاکسی در مدت زمان 30 دقیقه می توانید به مرکز شهر ونکوور برسید. ایستگاه تاکسی ها در بیرون بخش دریافت چمدان واقع شده است و مسافران را به مرکز شهر و قسمت های مختلف می رساند. بسته به شدت ترافیک، کرایه تاکسی ممکن است کمی افزایش پیدا کند. بنابراین قبل از سوار شدن در خصوص کرایه تقریبی از راننده سوال کنید. اگر برای اولین بار به ونکوور سفر می کنید و با شهر آشنایی ندارید، یا آنکه چمدان های زیادی همراهتان است بهتر است از تاکسی بهره ببرید. تاکسی شما را از فرودگاه سوار می نماید و با هزینه ای قابل قبول درب هتل پیاده می نماید.

منبع مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1507

به "مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید