ناکامی های گذشته را در مسابقات قهرمانی آسیا جبران می کنیم

به گزارش کوه سفید، خبرنگاران: مربی قمی تیم ملی کاراته کشورمان با بیان این که کار ساده ای برای کسب مدال های پرتعداد در مالزی در پیش نداریم گفت: ناکامی های گذشته را در مسابقات قهرمانی آسیا جبران می کنیم.

ناکامی های گذشته را در مسابقات قهرمانی آسیا جبران می کنیم

مجید عبدالحسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در قم، درباره حضور تیم ملی امید کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی اظهار کرد: رقابت های قهرمانی آسیا با حضور تیم های ملی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال قاره کهن به میزبانی کوالالامپور مالزی از 17 مرداد شروع می گردد و امیدواریم به عنوان نماینده کشورمان، نمایش قابل توجه و درخور نام ایران داشته باشیم.

وی گفت: تیم ملی در رده سنی زیر 21 سال نتوانسته در سالهای گذشته خواسته های فدراسیون و توامندیهای کاراته ایران نشان دهد و با توجه به اینکه تیم ملی زیر 21 سال پشتوانه تیم ملی بزرگسالان است در صدد این هستیم که ناکامی های سالهای گذشته را در این رده جبران کنیم و به بهترین نتیجه در مالزی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی زیر 21 سال کاراته ایران اضافه کرد: تیم ملی کاراته در چند ماه اخیر اردوهای خوبی و موثری را پشت سر گذاشته و اخیرا نیز دو رویداد شرکت کرد که در رقابت های غرب آسیا در عربستان و رقابت های بین المللی تایلند به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست پیدا نموده است و امیدوارم تیم ملی با این شرایط مطلوب بتواند عملکرد خوبی را در مسابقات قهر مانی آسیا مالزی از خود نشان دهد.

عبدالحسینی بیان نمود: 41 کشور آسیایی برای حضور در این دوره از رقابت ها اعلام آمادگی نموده اند و کار ساده ای برای کسب مدال های پرتعداد در پیش نداریم اما توانایی کاراته کاهای جوان ما در حدی هست که بتوانند در این مسابقات خودی نشان دهند.

وی توضیح داد: تیم های قدرتمندی حریف ما هستند که در این میان تیم هایی چون قزاقستان و ژاپن و حتی کویت از تیم های خوب آسیا به شمار می روند البته تجربیات مسابقات غرب آسیا در مسابقات مالزی به یاری ما می آید و امیدوارم شرایط مسابقات برای تیم ملی بدون دغدغه پیش برود.

مربی پیروز کاراته قم با توجه به عملکرد مثبتش در سالهای اخیر در تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی در سوپر لیگ کاراته کشور و تجربه سال ها حضور در تیم ملی چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی اعتماد مسولین فدراسیون را به خود جلب نموده و راهنمایی تیم ملی امید کاراته ایران را بر عهده گرفته است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 185

به "ناکامی های گذشته را در مسابقات قهرمانی آسیا جبران می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناکامی های گذشته را در مسابقات قهرمانی آسیا جبران می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید