واکنش ترامپ به هو شدن میت رامنی

به گزارش کوه سفید، ایسنا نوشت: بعد از آنکه میت رامنی - تنها قانونگذار جمهوریخواه آمریکایی حمایت کننده از هر دو دفعه استیضاح دونالد ترامپ - در سخنرانی اخیرش در کنوانسیون جمهوریخواهان یوتا به دلیل صحبت کردن علیه این رئیس جمهور سابق هدف توهین و هو شدن نهاده شد، ترامپ در بیانیه ای از هو کننده های رامنی حمایت کرد.

واکنش ترامپ به هو شدن میت رامنی

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه ای کوتاه در روز دوشنبه میت رامنی را تنها در اسم جمهویخواه خوانده و از کسانی که این سناتور آمریکایی را در مراسمی در روز شنبه در مرکز ماوریک یوتا هو کردند حمایت کرد،

ترامپ در واکنش به این اتفاق گفت: دیدن اینکه میت رامنی تنها در اسم جمهوریخواه روی صحنه در کنوانسیون جمهوریخواهان ایالت یوتا هو شد خیلی خوب بود. آنها جزو اولین کسانی هستند که مصمم به بیرون انداختن این فرد به عنوان یک بازنده تمام عیار هستند.

رامنی در جریان این سخنرانی کوشش کرد یک سری اظهارات از پیش مکتوب شده را درباره بایدن و همینطور احساساتش درباره ترامپ ارائه دهد اما ظاهرا این سناتور جمهوریخواه زمانی که هو کننده ها و دیگر مخاطبان دست از هو کردنهایشان برنداشتند مجبور به خارج شدن از متن سخنرانی خود شد.

او در یک مقطع از یک نفر از شنوندگان پرسید: آیا تو خجالت نمیکشی؟ بعضی از شرکت کننده ها نیز در این مراسم رامنی را خائن و کمونیست خواندند.

بعضی از قانونگذاران جمهوریخواه از رامنی دفاع کردند. روز یکشنبه سوزان کالینز به سی ان ان گفت از صحنه به وجود آمده در این کنفرانس برگزار شده در روز شنبه حیرت زده شده است.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1325

به "واکنش ترامپ به هو شدن میت رامنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به هو شدن میت رامنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید