این طوفان احتمالا بیش از 48 ساعت طول خواهد کشید

به گزارش کوه سفید، طوفان برف 17 ژانویه سازمان محیط زیست کانادا را مجبور به اعلام هشدارهای کولاک کرد، آموزش از راه دور برای دانش آموزان تمدید شد، رانندگان در بزرگراه های اصلی منطقه تورنتو گیر افتادند و پاکسازی برف روزها طول کشید.

این طوفان احتمالا بیش از 48 ساعت طول خواهد کشید

برای این هفته، آنتونی فارنل، کارشناس ارشد هواشناسی گلوبال نیوز فارنل گفت که دمای خفیف کنونی در حالی که جبهه قطب شمال به آرامی در جنوب انتاریو از چهارشنبه شروع می شود ادامه نخواهد داشت.

فارنل پیش بینی می کند: دمای هوا در بعدازظهر چهارشنبه به زیر صفر می رسد و با شروع بارش برف، شرایط رانندگی سخت می شود که تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

فارنل گفت که حداقل 10 تا 20 سانتی متر برف در سراسر تورنتو پیش بینی می شود و مقدار بارش برف در جنوب غربی انتاریو و در منطقه نیاگارا به 30 سانتی متر می رسد.

وی اضافه کرد: وزش باد با سرعت 30 تا 50 کیلومتر در ساعت نیز موجب بوران و برفرانه می شود.

فارنل همچنین خاطرنشان کرد: اگرچه هنوز ابهامات زیادی در مورد این طوفان برفی وجود دارد، اما طوفان مورد انتظار می تواند بیش از 48 ساعت طول بکشد

او گفت که مقدار بارش برف بسیار کندتر از طوفان بزرگ دو هفته پیش خواهد بود، اما مدت زمان آن طولانی تر خواهد بود.

مایکل کارتر، کارشناس هواشناسی شبکه هواشناسی، نیز احتمال بارش طولانی مدت برف در ویندزور، تورنتو، مونترال و سایر نقاط اقیانوس اطلس کانادا را پیش بینی کرده است.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1692

به "این طوفان احتمالا بیش از 48 ساعت طول خواهد کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این طوفان احتمالا بیش از 48 ساعت طول خواهد کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید