ترمیم جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا

به گزارش کوه سفید، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: 25 کیلومتر از جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا ترمیم می گردد.

ترمیم جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا

به گزارش ازمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: عملیات ترمیم 25 کیلومتر از جاده جم - فیروزآباد با انسداد کامل راستا همراه نخواهد بود و سه جاده جایگزین برای تردد شهروندان پیش بینی شده است.

علیرضا سیاهپور اضافه نمود: برای کسانی که نخواهند از راستا در دست تعمیر عبور نمایند و برای مقاطعی که احتیاج به انسداد کامل راستا وجود دارد، سه راستا جایگزین جاده شیراز، قیروکارزین، فیروزآباد، خنج، لامرد، عسلویه- شیراز، فیروزآباد، فراشبند، اهرم، بوشهر و شیراز- دشت ارژن، بوشهر و عسلویه پیش بینی شده است.

او ادامه داد: پیش بینی اعتبار مورد احتیاج برای ترمیم 25 کیلومتر از این جاده بیش از 350 میلیارد ریال است .

سیاهپور گفت: پیش بینی این بود که عملیات ترمیم از بیستم شهریور شروع گردد که در همین مدت تماس هایی از طرف حوزه های مالی عسلویه، جم و بوشهر داشتیم که در صورت امکان عملیات ترمیم بدون انسداد کامل راستا انجام گردد.

او گفت: بر همین اساس و با توجه به اینکه در قسمت هایی از این جاده فقط یک لاین (خط) احتیاج به ترمیم دارد، بنا شده که پیمانکار طرح پیش بینی خود را بر اساس لاینی که احتیاج به ترمیم دارد انجام دهد و خودرو ها در آن مسافتی که در دست ترمیم است از یک لاین به شکل رفت و برگشت عبور نمایند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: لازمه اجرای این طرح، حضور و همکاری پلیس و نیروی انتظامی برای مدیریت محدودیت ترافیکی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 890

به "ترمیم جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترمیم جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید