اخبار اقتصادی

خبرنگاران تصویب طرح جامع ریلی تهران تا ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل همگانی

تهران-خبرنگاران- معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور بر ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های مسوول در تحقق همه برنامه ها و راهکارهای پیشنهادی شهرداری، طرح جامع ریلی تهران تا ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل همگانی...

3 آذر 1399

خبرنگاران سامانه جدید بارشی وارد کشور می گردد

تهران- خبرنگاران- کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام ورود سامانه جدید بارشی به کشور از کاهش 6 تا 9 درجه ای دما در سواحل شمالی کشور از امروز تا روز پنجشنبه اطلاع داد.

1 آذر 1399

بسته خبری، ناامیدی سناتورهای جمهوری خواه از پیروزی ترامپ، نبرد سنگین در ایالت های کلیدی، آشتی دموکرات ها با آرای ازدست رفته 2016

خبرنگاران : در فاصله کمتر از 2هفته تا روز رأی گیری نهایی انتخابات 2020 آمریکا، آنالیز آخرین نظرسنجی های کشوری و ایالتی نشان می دهد که به رغم پیشتازی قابل اطمینان جو بایدن در سطح ملی، شرایط وی در ایالت های کلیدی [که زمینه ساز شکست دموکرات ها در...

30 آبان 1399

محورهای مهم دوئل تلویزیونی ترامپ و بایدن

تهران (پانا) - نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بامداد جمعه در دو شبکه تلویزیونی جداگانه به بیان مواضع خود پرداختند. ترامپ در شبکه ان بی سی حضور پیدا کرد و جو بایدن در شبکه ای بی سی.

30 آبان 1399

مسئولان دید سودآوری به حوزه های جدید مثل روباتیک ندارند ، لزوم تزریق سرمایه در تیم های پزوهشی

مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایده کاوان با اشاره به ضرورت سرمایه گذاری در تیم های پژوهشی گفت: متاسفانه مسئولان دید سودآوری به حوزه های مختلف مثل روباتیک ندارند.

29 آبان 1399

کلاس درس حریم امن دانش آموزان و معلمان است

کلاس درس حریم امن و مقدس دانش آموزان و معلمان است؛ سارق امنیت و ارامش خودمان نباشیم؛ ارزش های خود را به بهای بی ارزشی های فضای مجازی نفروشیم.

26 آبان 1399

اوج گیری دوباره کرونا در کشور؛ استفاده از ماسک اجباری شد

تهران (پانا) - فرایند صعودی ابتلا به کرونا در کشور، شکسته شدن رکورد ابتلا و فوتی های کرونا، اجباری شدن استفاده از ماسک، بستری شدن استاد شجریان و برگزار شدن دومین جلسه دادگاه محمد امامی بخشی از اخبار مهم حوزه اجتماعی بود در هفته ای که سپری شد.

24 آبان 1399

شبکه های توزیع برق سراسر کشور بازسازی می گردد، اصلاح بیش از 1300 کیلومتر شبکه

خبرنگاران -معاون هماهنگی توزیع توانیر از بازسازی شبکه های توزیع برق کشور به صورت سراسری و در قالب یک مانور عملیاتی دو روزه اطلاع داد.

23 آبان 1399

یارانه نقدی مهرماه ساعت 24 یکشنبه آینده واریز می شود

سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: یارانه نقدی مهرماه ساعت 24 یکشنبه مورخ 20 مهر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

20 آبان 1399

جهش کرونا در ایتالیا آن را مسری تر کرد ، شانس 50 درصدی برای زنده ماندن بیماران ICU

رییس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری می گوید تعداد بستری شدگان کرونایی در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها به 3 هزار نفر افزایش یافته است.

19 آبان 1399

خبرنگاران ایرانسل 700 میلیارد ریال در قشم سرمایه گذاری می کند

قشم- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: این شرکت تا خاتمه سال جاری، 700 میلیارد ریال در قشم سرمایه گذاری می کند که با احتساب آن حجم سرمایه گذاری در این جزیره به بیش از یکهزار و 760 میلیارد ریال می رسد.

18 آبان 1399

خبرنگاران نظارت بر نانوایی های استان اردبیل تشدید می گردد

اردبیل - خبرنگاران - مدیرکل هماهنگی امور مالی استانداری اردبیل گفت: نظارت بر نحوه عرضه نان به لحاظ وزن، کیفیت و قیمت در نانوایی های این استان تشدید می گردد.

17 آبان 1399

مقاله: امتیازها، وام ها و سرمایه گذاری های دولتی در کانادا

دولت های فدرال یا استانی می توانند پول قرض دهند یا مساعده های نقدی فراهم نمایند. دولت های استانی یا فدرالی در کانادا همچنین می توانند ضمانت های دولتی فراهم نمایند تا به شما یاری نمایند بتوانید از یک مجموعه ثالث سرمایه جذب کنید.

16 آبان 1399

توضیحات وزیر ارتباطات درباره نرم افزار شاد

وزیر ارتباطات گفت: آنچه وجود دارد این است که هشت و نیم میلیون عضو فعال است و متوسط فعال پهنای باند 150 کیلوبایت بر ثانیه است؛ مسأله ربطی به کیفیت ندارد.

14 آبان 1399

معترضان انتخابات گرجستان به خیابان ها می آیند

مخالفان دولت گرجستان در اعتراض به نتایج انتخابات پارلمانی، اعلام کردند امروز (یکشنبه) دست به تظاهرات می زنند.

12 آبان 1399

ایران: به اندازه کافی از کره جنوبی وعده شنیده ایم

اواسط بهار، سئول گفت یک بسته کمک های دارویی به ارزش 500 هزار دلار به ایران ارسال کرده و بسته بعدی را به ارزش دو میلیون دلار خواهد فرستاد. این اقدام با واکنش منفی ایران روبرو شد و سخنگوی وزارت خارجه ایران همان زمان با انتقاداتی که به سئول مطرح کرد، میزان...

11 آبان 1399

ترمیم جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: 25 کیلومتر از جاده جم - فیروزآباد بدون انسداد کامل راستا ترمیم می گردد.

4 آبان 1399

آموزش مقدماتی عکاسی (الفبای عکاسی)

اگر به تازگی دوربین آرزوهای خود را بدست آورده و خریداری کرده اید، احتمالا کمی در یادگیری سریع کار با آن و شناخت تنظیمات و آپشن های آن سر در گم هستید و به کمک نیاز خواهید داشت. چندین آموزش عکاسی برای تازه کارها وجود دارند که فوت و فن عکاسی را با روشی برنامه...

29 مهر 1399

بازار گل زیبا و جذاب بلومن آمستردام

این کشور از نظر تجاری نیز در تجارت گل و گیاه اولین حرف را در جهان میزند. بازارهای گل آمستردام در کشور هلند در جای جای این شهر زیبایی و جلوه خاصی به شهر داده است. این بازارها از جذابیت های گردشگری شهر آمستردام به حساب می آید و حتی در برطرف نیازهای شهروندان...

26 مهر 1399

نتایج امیدوارکننده واکسن کرونای استرالیایی ها در فاز حیوانی و بالینی

محققان پروژه گفتند که واکسن ساخت آنها در حیوانات، سبب محافظت در برابر کروناویروس شده و هیچ عوارض منفی در انسانها نداشت.

25 مهر 1399
تعداد: (249)