توخل: برترین بازی خود را ارائه نکردیم و منچسترسیتی شایسته پیروزی بود، شاید مسئولیت این شکست بر عهده من باشد

به گزارش کوه سفید، سرمربی چلسی از عملکرد تیمش انتقاد کرد و معتقد است شاگردان پپ گواردیولا مقابل آبی های لندن، لیاقت پیروزی را داشتند.

توخل: برترین بازی خود را ارائه نکردیم و منچسترسیتی شایسته پیروزی بود، شاید مسئولیت این شکست بر عهده من باشد

به گزارش خبرنگاران، توماس توخل پس از شکست یک بر صفر چلسی مقابل منچسترسیتی گفت: ما بازی را باختیم و رقیب شایسته پیروزی بود. تا زدن گل در 20 متر پایانی زمین خوب بودیم، اما این شرایط متأسفانه فقط در همان نقطه وجود داشت و در 80 متر دیگر زمین عملکرد خوبی نداشتیم. ما در بالاترین سطح خودمان نبودیم و شما نمی توانید در این شرایط انتظار کسب نتیجه داشته باشید. ممکن بود نتیجه با یک ضربه سر تغییر کند، اما باید بپذیریم که برترین بازی خود را ارائه نکردیم.

وی با اشاره به اینکه آبی های لندن مالکیت توپ و میدان را در اختیار نداشتند، توضیح داد: مالکیت توپ را به میزان کافی در اختیار نداشتیم تا به حریف ضربه بزنیم، اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم و تنفسی داشته باشیم. این اتفاق در نیمه اول یا حتی دوم رخ نداد. تا زمان به ثمر رسیدن گل در محوطه جریمه خود به خوبی دفاع کردیم، اما عملکرد تیمی ما به میزان کافی کامل نبود. شما باید در برترین سطح خود باشید تا تیمی مانند منچسترسیتی را تحت فشار بگذارید.

سرمربی چلسی با اشاره به مسائل بازیکنانش برای حضور در ترکیب اصلی گفت: فکر می کنم به تازگی و نشاط بیشتری در تیم احتیاج داشتیم. کانته چند روز بیمار بود و من تصمیم گرفتم او بازی را از ابتدا شروع کند. جورجینیو مسائلی داشت و تیاگو سیلوا نمی توانست از ابتدا به میدان برود. شاید امروز این شکست بر عهده من باشد که برترین تصمیمات را نگرفتم.

ما با هم پیروز می شویم و با هم شکست می خوریم.، توخل ضمن بیان این جمله اظهار داشت: ما با سیستم 2-5-3 وارد زمین شدیم، اما فکر نمی کنم مشکل ساختاری داشته باشیم و این شکست به تصمیمات و استفاده از فضاهای حریف مربوط می گردد. ما با هم شکست می خوریم و پیروز می شویم. من از خودم می پرسم که آیا برترین شکل تیمی را داشتیم یا خیر، اما مطمئن نیستم که این موضوع در نتیجه معین کننده باشد.

وی با بیان اینکه چلسی به میزان کافی خوب نبود تا از فشارها فرار کند، اسم کرد: احساس می شد که ما چیزی برای از دست دادن داشتیم و انرژی کافی نداشتیم، اما این اتفاق می تواند رخ دهد. پس از گل شما بیشتر به پیروزی باور دارید تا به شکست. ما کوشش کردیم به حریف فشار بیاوریم و طرفداران را مسرور کنیم.

سرمربی چلسی در خصوص بازی روملو لوکاکو در این مسابقه بیان نمود: فکر نمی کنم احتیاج باشد تا درباره روملو در بازی امروز صحبت کنم. زمانی که ما به او رسیدیم، حمله تقریباً نیمه کاره تمام شده بود و مشکل ما بیشتر تیمی بود تا شخصی. چون بازیکنان به میزان کافی در حمله شرکت نمی کردند و ارتباط لازم نداشتند.

توخل درخصوص مصدومیت ریس جیمز گفت: شرایط ریس را نمی دانم. مُچ پای او پیچید که اتفاقی دردآور بود و خبر دیگری درخصوص این بازیکن ندارم. باید ببینیم ریس چه شرایطی در روزهای آینده دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1496

به "توخل: برترین بازی خود را ارائه نکردیم و منچسترسیتی شایسته پیروزی بود، شاید مسئولیت این شکست بر عهده من باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل: برترین بازی خود را ارائه نکردیم و منچسترسیتی شایسته پیروزی بود، شاید مسئولیت این شکست بر عهده من باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید