ثبت نام 6 میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن، تا به امروز 1.4 میلیون متقاضی واجد شرایط شناخته شدند

به گزارش کوه سفید، هم اکنون برای 800 هزار متقاضی واحد شرایط نهضت ملی مسکن افتتاح حساب بانکی شده است اما تا این لحظه تنها 170 هزار مشترک دارای قرارداد پرداخت تسهیلات هستند، بعلاوه در بخش خودمالکی نیز اکنون 400 هزار متقاضی واجد شرایط به بانک معرفی شده اما 100 هزار متقاضی قرارداد پرداخت تسهیلات با بانک دارند.

ثبت نام 6 میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن، تا به امروز 1.4 میلیون متقاضی واجد شرایط شناخته شدند

بر اساس آمار سامانه نهضت ملی مسکن، تا لحظه انتشار خبر، 6 میلیون نفر متقاضی واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در سامانه تعبیه شده، ثبت نام نموده اند.

به گزارش فارس، متقاضیان برای حضور در طرح نهضت ملی مسکن باید دارای فرم ج، دارای سابقه سکونت، فاقد مسکن و در زمان تحویل واحد مسکونی در شرایط تاهل باشند و با توجه به این شرایط، تا این لحظه 1.4 میلیون متقاضی برای حضور در طرح نهضت ملی مسکن واحد شرایط شناسایی شدند.

هم اکنون برای 800 هزار متقاضی واحد شرایط نهضت ملی مسکن افتتاح حساب بانکی شده است اما تا این لحظه تنها 170 هزار مشترک دارای قرارداد پرداخت تسهیلات هستند، بعلاوه در بخش خودمالکی نیز اکنون 400 هزار متقاضی واحد شرایط به بانک معرفی شده اما 100 هزار متقاضی قرارداد پرداخت تسهیلات با بانک دارند.

با توجه به آمار ارائه شده از یک میلیون و 200 هزار متقاضی در بخش خودمالکی و سایر بخش ها به بانک تنها 270 هزار مشترک دارای قرارداد تسهیلات هستند که معادل 23 درصد است و 76 درصد متقاضیان واجد شرایط معرفی شده به بانک، قرارداد پرداخت تسهیلات از سوی نظام بانکی ندارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 خرداد 1402 بروزرسانی: 7 خرداد 1402 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1929

به "ثبت نام 6 میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن، تا به امروز 1.4 میلیون متقاضی واجد شرایط شناخته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 6 میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن، تا به امروز 1.4 میلیون متقاضی واجد شرایط شناخته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید