راهنمای اخذ ویزای کانادا

به گزارش کوه سفید، ویزا مدرکی می باشد که همراه با گذرنامه فرد می باشد و نشان دهنده آن است که یکی از نمایندگان دولتی در آن کشور در کنسولگری یا سفارتخانه درخواست ویزا برای ورود به کشور مقصد را مورد آنالیز قرار میدهند و تشخیص میدهند که درخواست کننده شرایط مربوطه را دارا می باشد که وارد کشور مقصد گردد یا خیر .

راهنمای اخذ ویزای کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

ویزا در بدو ورود به یک کشور نشان میدهد که هدف شما از سفر چیست و قصد دارد به چه مدت در آن کشور اقامت داشته باشید .

انواع ویزای کانادا عبارتند از : ویزای توریستی ، ویزای دیداری ، ویزای تحصیلی کانادا، ویزای تجاری ، ویزای اقامت و ویزای دائم …نمایید .

همانطور که میدانید هر سال بیش از 130 هزار دانشجو و دانش آموز در سراسر دنیا به این کشور جهت ادامه تحصیل مهاجرت مینمایند . ویزای تحصیلی سندی است که به واسطه آن میتوانند به مدت محدود و در دانشکده های تعیین با رشته تحصیلی مشخص تحصیل نمایند .

اجازه تحصیل در شرایط زیر احتیاج نمیابشد :

1- برای تحصیل در مدت زیر 6 ماه

2- بچه هایی که والدین آن ها اقامت قانونی در کشور کانادا دارند .

3- خانواده یا کارمندان سفارتخانه در کشور کانادا

ویزای توریستی کانادا ، در آغاز میخواهیم یک تعریفی از توریست داشته باشیم توریست کسی است که تابعیت کشور کانادا را ندارد و قصد دارد به صورت قانونی از کشور کانادا دیدن فرماید . کشور کانادا هرساله بیش از سی و پنج میلیون بازدید نماینده را میزبانی میکند که با ویزاهای غیراقامتی وارد این کشور میشوند . TRV یا همان Temporary Resident Visa (ویزای موقت) مدرکی است که برای متقاضی بازدید نماینده از سوی کشور کانادا صادر میشود .

ویزای کشور کانادا به دو صورت صادر میشود : Singel , Multiple

ویزای Singel ویزایی می باشد که شما تنها یکبار اجازه ورود به کشور مقصد را میدهد .

ویزای Multiple ویزایی می باشد که مسافر به دفعات در مدت زمان ویزا میتواند به کشور کانادا ورود و خروج داشته باشد .

شرکت ایران کانادا با ارائه خدمات ویزا به مشتریان خود توانسته بیش از هزاران ویزا پیروز در 4 سال اخیر را داشته باشد . اخذ ویزای کانادا ، یکی از اصلی ترین خدماتی می باشد که این شرکت ارائه میدهد که با استفاده از نیروهای مجرب خود در کنار مشتریان خود تا رسیدن به مقصد همراه شما میباشد . تمامی ویزای اخذ شده توسط شرکت ایران کانادا قابل ارائه می باشد . بخاطر داشته باشید که در یک کشور دیگر ، پاسپورت و ویزا به منزله کارت شناسایی شما می باشد و نمایانگر این است که شما به صورت قانونی وارد خاک آن کشور شده اید . در نگهداری پاسپورت خود کوشا باشید . پیشنهاد میشود از تمامی صفحات پاسپورت و گذرنامه کپی به همراه داشته باشید تا در صورت مفقود شدن در کشور مقصد از آن ها استفاده نمایید .

منبع: مجله سفر
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 260

به "راهنمای اخذ ویزای کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای اخذ ویزای کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید