عبدالله: نادیده دریافت خواسته تیم های انتخاباتی پیش از اعلام نتایج را نمی پذیریم

به گزارش کوه سفید، ریاست اجرایی دولت افغانستان در واکنش به نادیده گرفته شدن خواسته های تیم های انتخاباتی پیش از اعلام نتایج تاکید کرد که آن را نخواهد پذیرفت.

عبدالله: نادیده دریافت خواسته تیم های انتخاباتی پیش از اعلام نتایج را نمی پذیریم

به گزارش دفتر منطقه ای کوه سفید، عبدالله عبدالله رهبر تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی در خصوص آخرین شرایط رسیدگی به شکایات انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و اعلام نتایج انتخاباتی واکنش نشان داد.

وی در حساب شخصی خود در فیسبوک نوشت: در صورتی که کمیسیون انتخابات نتایج ابتدائی را بدون رسیدگی به خواست های قانونی تیم های انتخاباتی اعلام کند، این اقدام برای ما قابل قبول نیست و در برابر آن بی تفاوت نخواهیم ماند.

حوا علم نورستانی رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان در نشستی درباره فرایند انتخابات این کشور گفته بود که 12 هزار و 650 کارمند انتخاباتی به دلیل تخطی، تخلف و جرایم مربوطه به کمیسیون شکایات انتخاباتی معرفی شده اند.

کمیسیون انتخابات افغانستان 28 آبان از دبیرخانه این نهاد خواسته بود تا همه کارمندانی را که به تقلب و جرایم انتخاباتی هستند را تا 3 روز به کمیسیون شکایات معرفی کند.

پیش تر نیز اسدالله سعادتی معاون دوم تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی در یک نشست کمیسیون انتخابات افغانستان بار دیگر بر ابطال 300هزار رأی تأکید کرد که به گفته وی غیرقانونی یا جعلی هستند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 269

به "عبدالله: نادیده دریافت خواسته تیم های انتخاباتی پیش از اعلام نتایج را نمی پذیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالله: نادیده دریافت خواسته تیم های انتخاباتی پیش از اعلام نتایج را نمی پذیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید