ماجرای حقوق 8 میلیونی منشی های شرکت برای ناسزا شنیدن از مشتریان معترض

به گزارش کوه سفید، دومین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.

ماجرای حقوق 8 میلیونی منشی های شرکت برای ناسزا شنیدن از مشتریان معترض

به گزارش خبرنگاران به نقل از میزان، در این جلسه قاضی کاشانکی از شکات این پرونده خواست که در جایگاه قرار بگیرند.

وکیل یکی از شکات که به خرید سورنتو اقدام کرده بود، بیان کرد: عظیمی در صحبت هایش به من می گفت نرخ را ده تا صد برابر هم می کردم باز هم خرید می کردند.

وی ادامه داد: او پشتوانه مالی و ارثیه پدری نداشت فقط با تبلیغ و پول های مردم این کار را کرد. من به او گفتم آنچه را که انجام می دهی جرم و کلاهبرداری است، ولی این فرد از ضعف مردم سوء استفاده کرد. عظیم خودرو بهترین ساختمان های شهر را اجاره کرده بود و ماهی 8 میلیون به منشی ها حقوق می داد و هنگامی که شکات به منشی ها فحش می دادند او می گفت ماهی 8 میلیون به شما می دهم که فحش بخورید. او تبلیغات گسترده و اجاره های کلان و حقوق های کلان می داد.

در ادامه یکی دیگر از شکات در جایگاه قرار گرفت و گفت: قرارداد من 180 میلیون تومانی بود چرا باید امروز 440 میلیون پول دهم؟

در ادامه شاکی دیگری در جایگاه قرار گرفت و اضافه کرد: بنده تحت تاثیر تلفن های مداوم و تبلیغات در اینستاگرام قرار گرفتم.

یکی دیگر از شاکیان پرونده گفت: علی رغم نداشتن مجوزات قانونی توسط شرکت عظیم خودرو به همه مشتریان اعلام کردند که همه مجوزات را دارند.

شاکی در ادامه بیان کرد: عوامل شرکت عظیم خودرو دائما جوسازی می کردند و می گفتند قرار است شنبه قیمت ها بالا برود. عوامل فروش نیز همه یک صدا و آموزش دیده بودند و به مشتریان خودروهای تولیدی اعلام می کردند که قطعات خریداری شده و در گمرک موجود است. انجام مانورهای تبلیغی موجب فریب مشتریان شده است.

شاکی دیگری گفت: در سال 96 نسبت به ثبت نام خودروی وارداتی را داشتم که کاشف به عمل آمد که 21 برج آذر ثبت سفارش خودروی وارداتی کلا کنسل است؛ یعنی به ترفند کلاهبرداری و زبان بازی منشی های دفتر فروش نسبت به اخذ مبالغ هنگفت از بنده به مبلغ 165 میلیون اقدام شده است. در جدول قیمت اپتیما 195 میلیون بوده که 85 درصد قیمت خودرو را پرداخت کرده ام. تیرماه متوجه کلاهبرداری شدم، چندین بار جهت کنسل کردن مراجعه کردم که گفتند نگران نباشید. خودروی شما وارداتی است و 15 هزار دستگاه وارد گمرک شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 780

به "ماجرای حقوق 8 میلیونی منشی های شرکت برای ناسزا شنیدن از مشتریان معترض" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای حقوق 8 میلیونی منشی های شرکت برای ناسزا شنیدن از مشتریان معترض"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید