مردم به گوشی جدید هواوی میت 30 علاقه مندند اما بدون گوگل خبری از خرید نیست!

به گزارش کوه سفید، نتایج بررسی و نظرسنجی هفتگی وب سایت جی اس ام آرنا نشان داد که بسیاری از مردم برای خرید گوشی جدید هواوی میت 30 تمایل ندارند اما این گوشی را دوست دارند و همه چیز به عدم همراهی گوگل با این گوشی ها باز می گردد.

مردم به گوشی جدید هواوی میت 30 علاقه مندند اما بدون گوگل خبری از خرید نیست!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، هم اکنون دو نسخه از گوشی هواوی میت 30 در دسترس است اما بسیاری از مردم مایل به خرید این گوشی نیستند چرا که فاقد دسترسی به امکانات گوگل هستند.

نظرسنجی هفتگی جی اس ام آرنا نشان می دهد که خریداران هواوی با یک معضل بزرگ روبرو شده اند. اگرچه مردم عاشق نسخه جدید هواوی میت 30 هستند ، اما وضعیت بدون گوگل برای بسیاری از کاربران غیرقابل تحمل است و در نتیجه ترجیح می دهند این گوشی را نخرند.

البته فراموش نکنیم که برخی افراد خوش بین می گویند دسترسی به برخی امکانات اولیه و برنامه های قابل نصب دستی کافی است و اپ گالری هوای بسیاری از مسائل را حل می کند اما بسیاری دیگر نیز چنین نظری ندارند و معتقدند بهتر است از ابتدا این گوشی را خریداری نکنند.

یک سوم رأی دهندگان می گویند که اگر هواوی قیمتهای خود را کاهش دهد، شاید این گوشی را خریداری کنند. هواوی میت 30 نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفت، اما استقبال از این گوشی به اندازه مدل پرو نبود. با این وجود رأی مثبت نسبت به این گوشی نیز حدود یک سوم بود. جالب است که این نتایج بسیار بالاتر از امتیازات گوشی میت 20 بود که در نظرسنجی های سال گذشته مطرح شده است.

ریچارد یو ، مدیر عامل شرکت بر این باور است که هواوی می تواند حتی بدون گوگل 20 میلیون دستگاه را بفروشد اما روشن است که اگر جنگ تجاری بین ایالات متحده و هواوی به سرانجام برسد، این تعداد حتی بیشتر خواهد شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 67

به "مردم به گوشی جدید هواوی میت 30 علاقه مندند اما بدون گوگل خبری از خرید نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم به گوشی جدید هواوی میت 30 علاقه مندند اما بدون گوگل خبری از خرید نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید