مقاله: بهترین شهرهای آمریکا که با آنها شناخته میشود

به گزارش کوه سفید، می توانید از اوایل (10 صبح) آغاز کنید و تا دیروقت شب (3 صبح) در Music City باشید، البته اگر قدرت تحمل آن را دارید. نوشیدن در ساعات صبح را دوست ندارید؟ با تالار مشاهیر و موزه موسیقی کانتری آغاز کنید و به سمت موزه های اختصاص داده شده به Patsy Cline، Johnny Cash و George Jones حرکت کنید. همه در مرکز شهر و با دسترسی عالی هستند میتوانید به RCA Studio B مراجعه کنید، جایی که الویس رکوردهای بی شماری را در آن جا ضبط نموده است ویا تا کافه Bluebird و Grand Ole Opry رانندگی کنید. نباید فراموش کنید که در این شهر همواره مهمانی برقرار است، بنابراین می توانید با یک گروه از آنها بازدید کنید، یک دوچرخه اجاره کنید و به بهترین بارهای Nashville بروید و در مسیرتان آواز بخوانید.

مقاله: بهترین شهرهای آمریکا که با آنها شناخته میشود

آه وگاس! شهری که هر مسافری وقتی قدم در آمریکا میگذارد، منتظر دیدارش است. اینجا بیشتر از هر شهر دیگری روشن است و راه های تفریح بسیار زیاد است، همراه با ماشین های پر زرق و برق که جزئی از امضای شهر هستند. البته وگاس چیزی فراتر از تفرجگاه های آن است. به موزه جالب Mob در مرکز شهر بروید و ببینید که در وهله اول چه کسی اینجا را ساخته است. در یک رستوران در کلاس دنیای با سرآشپز مشهور دنیا (جوئل روبوچون) غذا بخورید، در Exotic Racing با سرعت 200 مایل در ساعت رانندگی کنید و برای یک تجربه کویری، خود را به Red Rock Canyon برسانید. هرچه می خواهید در وگاس هست.

اگر قصد نوشیدن نوشانبه های محلی و پایکوبی دارید مستقیما به Broadway بروید، جایی که همواره برای موسیقی بلوز و نوشیدنی های محلی مناسب بوده است.

ساختمان های Frank Lloyd Wright، پیتزاهای دیپ دیش و کیوبی ها فقط سه مورد از جذابیت های این شهر است. اینجا شهری عظیم با جوی محبت آمیز است که میتوانید در خیابان ها بنوشید و برقصید. اگر میخواهید تا 4 صبح در مهمانی باشید به خیابان Rush بروید. در این شهر فستیوال های تابستانی زیادی برقرار است از فستیوال Taste of Chicago گرفته تا فستویال موزیک Pitchfork Music Fest در ماه جولای و عظیمترین فستیوال این شهر، Lollapalooza در ماه اگوست. این شهر در زمستان بسیار سرد است. مگر اینکه افراد در حال بازی فوتبال باشند. که در این صورت با تیشرت آستین کوتاه ظاهر میشوند.

منبع مقاله: بهترین شهرهای آمریکا که با آنها شناخته میشود

انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1058

به "مقاله: بهترین شهرهای آمریکا که با آنها شناخته میشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین شهرهای آمریکا که با آنها شناخته میشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید