هجدهمین جشنواره تحقیقاتی رویان آغاز به کار کرد

به گزارش کوه سفید، به گزارش خبرنگاران، هجدهمین جشنواره بین المللی تحقیقاتی رویان با حضور محققان از سراسر دنیا و با هدف ارائه آخرین دستاوردها در زمینه سلول های بنیادی از امروز هشتم شهریور به مدت 3 روز برگزار می شود.

هجدهمین جشنواره تحقیقاتی رویان آغاز به کار کرد

تعداد کل مقالات دریافتی به این جشنواره بین المللی تحقیقاتی 194 مقاله بوده که از این تعداد 91 مقاله خارجی است؛ این مقالات از کشورهای آمریکا، انگلستان، چین، آمریکا، استرالیا، هند، ایتالیا، لبنان، هلند، فرانسه، کانادا، مصر، بلژیک، مالزی، ترکیه و عراق ارسال شده اند.

این جشنواره 3 روزه در سالن همایش های برج میلاد دایر می شود.در دومین روز برگزاری این جشنواره از برگزیدگان و محققان ایرانی و خارجی تقدیر خواهد شد.

جشنواره رویان دربرگیرنده کنگره بین المللی پزشکی تولیدمثل، سیزدهمین کنگره بین المللی سلول های بنیادی و دوازدهمین سمینار پرستاری و مامایی در پزشکی تولیدمثل است.

محورهای هجدهمین کنگره بین المللی پزشکی تولیدمثل که در قالب این جشنواره برگزار می شود، پزشکی مبتنی بر فرد در ناباروری، غده های جنسی مصنوعی و زیست شناسی سلول های بنیادی، آندومتریوز، شکست در روش های درمانی کمک باروری، حفظ باروری در بیماران سرطانی، بیوتکنولوژی جانوری و نتایج سیکل های ART هستند.

همچنین محورهای سیزدهمین کنگره بین المللی سلول های بنیادی شامل فناوری سلول های بنیادی، پزشکی بازساختی، فناوری های سلول های پرتوان انسانی، مهندسی بافت، مدل سازی بیماری، پزشکی مبتنی بر فرد، سلول های بنیادی سرطانی و فرآورده های درمانی پیشرفته می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 141

به "هجدهمین جشنواره تحقیقاتی رویان آغاز به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجدهمین جشنواره تحقیقاتی رویان آغاز به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید