واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به حواشی مبارزه کشتی ایران ، آمریکا

به گزارش کوه سفید، سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید نمود برای صدور ویزا نفرات تیم کشتی ایران، قوانین آمریکا به شدت لحاظ خواهد شد.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به حواشی مبارزه کشتی ایران ، آمریکا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دو تیم ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا قرار است 23 بهمن ماه در آرلینگتون تگزاس برابر هم به میدان بروند که صحبت های علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران در یک برنامه تلویزیونی در روزهای اخیر باعث شده است تا صحبت از عدم صدور ویزا و یا حتی در نهایت لغو این رویداد نیز شنیده گردد.

ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه به فاکس نیوز دیجیتال گفت: تیم های کشتی آمریکا و کشتی ایران قرار است در رویدادی که برای 12 فوریه 2022 برنامه ریزی شده است به نام مسابقه در بالپارک به مصاف یکدیگر بروند. موارد مربوط به صدور ویزا برای هر یک از اعضای تیم ایران مشمول نگرانی های قانون حفظ حریم خصوصی است و به شدت مطابق با قوانین ایالات متحده خواهد بود.

سخنگوی ایالات متحده اضافه نمود: مسابقه در بالپارک یک رویداد ورزشی خصوصی و تجاری است که به وسیله REV Entertainment مستقر در آرلینگتون، تگزاس میزبانی و اداره می گردد و در ورزشگاه گلوب لایف در آرلینگتون، تگزاس برگزار می گردد. هر گونه سوال در رابطه با این رویداد بایداز آن نهاد باشد.

فاکس نیوز در ادامه آورده است REV Entertainment و ریچ بندر مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا پاسخی به درخواست های زیاد فاکس در رابطه با اتفاقات حاشیه ای این ملاقات ندادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1732

به "واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به حواشی مبارزه کشتی ایران ، آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به حواشی مبارزه کشتی ایران ، آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید