کتاب چگونه یک خانواده شادبسازیم به مرحله نهایی جشنواره ملی کتاب راه یافت

به گزارش کوه سفید، خبرنگاران/قم کتاب (چگونه یک خانواده شاد بسازیم) پس از داوری به بخش نهایی دوسالانه بهترین کتاب جشنواره ملی کتب آموزش و پرورش (اولیاو مربیان)که مراسم اختتامیه باحضورسرپرست آموزش و پرورش در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزارشد.

کتاب چگونه یک خانواده شادبسازیم به مرحله نهایی جشنواره ملی کتاب راه یافت

احمد ترابی در گفت گو با خبرنگاران گفت: خوشبختانه کتاب چگونه یک خانواده شاد بسازیم ترجمه استاد احمدترابی متخصص روان شناسی بالینی و مسئول مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم به عنوان 4 کتاب برتر جشنواره به مرحله نیمه نهایی بهترین کتب راه پیدا کرد.

وی اضافه نمود: 537 کتاب به دبیرخانه دومین دوره جشنواره ملی کتاب اولیا و مربیان آموزش و پرورش ارسال شده است که کتاب احمدترابی متخصص روان شناسی بالینی توانست به مرحله یایانی راه پیدا کند.

مترجم این اثر گفت: در اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی کتاب اولیا و مربیان آموزش و پرورش 11کتاب شایسته تقدیر و 2 کتاب برگزیده شد، در این کتاب سعی شده است به چگونگی ساخت یک خانواده شاد و به دور از غم و هیجانات منفی پرداخته شود.

وی گفت: مبحث خانواده به عنوان مهم ترین و دلنشین ترین موضوع و نزدیک ترین محیط بلافصل انسان هاست، در این محیط شخصیت انسان قوام ودوام پیدا می کند.

این پژوهشگر روانشناس بالینی اظهار کرد: از هر چه بتوان فاصله گرفت از خانواده نمی توان دور شد. و مفهوم زندگی و حیات انسانی بدون خانواده مصداقی ندارد و توجه به خانواده این نهاد اجتماعی بر هر دولت و جامعه اساس کار تلقی می شود، هر جامعه ای طبق ارزشهای خود ابتدا به سراغ خانواده می رود تا از درون آن، شهروندان اتی خویش را بپروراند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 499

به "کتاب چگونه یک خانواده شادبسازیم به مرحله نهایی جشنواره ملی کتاب راه یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب چگونه یک خانواده شادبسازیم به مرحله نهایی جشنواره ملی کتاب راه یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید